Pozrite są do záložky „Štatistiky”!

ZáložkaŠtatistikyje dôležitým zdrojom vedomostí pre tých, ktorí nechcú podľahnúť emóciám. Ak neradi počas dražby improvizujete a každý krok dôkladne plánujete, mali by ste sa oboznámiť s informáciami, ktoré sú v tejto sekcii uvedené.

Chcete sa na dražbu pripraviť dôsledne? Pozrite sa do záložky „Štatistiky“, ktorú nájdete pri popise každého produktu. Je tam sprístupnená tabela s informácioami o priebehu posledných 10tich predchádzajúcich aukcií toho istého predmetu. Oplatí sa pozrieť si nielen počet BIDov, ktoré minuli iní používatelia, ale taktiež čas trvania dražby a koľko osôb sa jej zúčastnilo.
Na pravej strane sa nachádza súhrn, teda: priemerný čas trvania aukcie, priemerný počet BIDov vydaných na aukcii víťazom, priemerný počet účastníkov a taktiež priemerný počet nastavených Automatov.

Zrzut ekranu SK
Po analýze všetkých údajov si môžete premyslieť najúčinnejšiu taktiku. Oceňte, či máte na účte vystačujúci počet BIDov, aby ste boli v dražbe úpešní. Podarí sa Vám vydražiť iPhone ak budete mať na účte 200 BIDov? Samozrejme, ak radi idete proti živlu. My Vám však radíme poriadne sa pripraviť na boj, aby ste neboli rozčarovaní.

Štatistiky taktiež prezradia nielen počet BIDov, aký by sme mali mať, aby sme zväčšili svoju šancu na úspech, ale taktiež obsahuje informáciu, s koľkými protihráčmi môžeme rátať. Buďte prefíkanejší – pozrite si dražby, ktoré už prebehli a vezmite si z nich ponaučenie. Vypracujte si svoju vlastnú stratégiu.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.