Môj prvý krát :)

Od nedávna som používateľom wellbid.com. Zatiaľ som sa zúčastnil 3 aukcí a práve sa mi podarilo vyhrať prvú aukciu! Aká bola cesta k môjmu víťazstvu?

04.06.2015_MFNechcel som hneď dražiť. Najprv som si prezrel ukončené aukcie, aby som si preveril, aké boli záverečné ceny. Bol som zvedaný, koľko peňazí víťazi ušetrili. Tých pár centov na mňa zapôsobilo. Parfém Hugo Boss za 12 centov? Tablet Apple za 7 centov? Takéto ceny vedia čo robiť s našou predstavivosťou!

Povzbudený úspechom iných používateľov som sa pustil do aukcie o fotoaparát. Využil som 135 BIDov, no víťazom bol niekto iný. Teraz už viem: nezískal som ten foťák, pretože som nemal žiadnu stratégiu.

Po prvej skúsenosti som si povedal, že si radšej zadražím o predmety s menšou trhovou hodnotou. Prezrel som si niekoľko aukcií, ktoré akurát prebiehali, aby som skontroloval, koľko osôb o tieto predmety bojuje. Moju pozornosť upútala dražba s Nákupnou poukážkou v hodnote 15€ + 200 BIDOv. Nebolo tam veľa záujemcov, preto som si povedal, že by to mohlo výjsť. Na aukciu som si vydelil 33 BIDov, ale ani tu som neuspel. Teraz už viem: prihadzoval som ručne a víťaz mal celý čas nastavený Automat. Jednoducho som v jednu chvíľu stratil pozornosť a nenavýšil som cenu, čo bolo mojou chybou.

Povedal som si: “Do tretice všetko dobré„. Hľadal som aukciu s balíkom BIDov – chcel som si dobiť účet po dvoch predchádzajúcich dražbách. V jednej aukcii boli zúčastnené 4 osoby, preto som sa pridal do boja aj ja. V tom som zazrel aukciu s balíkom 500 BIDov a dražili tam ručne iba 3 používatelia. Hneď som nastavil Automat – najprv na 10 prihodení a potom na 12. A viete čo sa stalo? Vyhral som! Iba ja som mal zapnutý Automat, preto sa ostatní zľakli!

Cieľ bol dosiahnutý: získal som množstvo BIDov na ďalšie aukcie. Hneď som začal myslieť na to, o aký predmet budem bojovať na druhý deň…

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.