O zásielke tovaru

Po vyhranej aukcii na Portáli wellbid.com sa naskytujú otázky typu: „Čo mám urobiť, aby mi bol vydražený produkt doručený čo najrýchlejšie?“. Dovoľte, aby sme Vám to objasnili.

02.06.2015_MFVyhrali ste dražbu a chcete za ňu zaplatiť čo najrýchlejšie? Jednoducho vpíšte doručovaciu adresu a to tak, že prejdete do sekcie Môj Účet → Aukcie → Vyhrané aukcie alebo kliknete na odkaz dostupný v správe oznamujúcej o vyhraní aukcie. Pre každú aukciu môžete uviesť doručovaciu adresu zvlášť a posielať vyhraté predmety, kde len chcete.

Po doplnení adresy sa začne verifikačný proces aukcie – za vydražený predmet budete môcť zaplatiť až po jej ukončení. Môžete platiť pomocou karty, bankovým a tradičným prevodom alebo pomocou platobného portálou PayPal. Tu môžete tiež vymeniť predmet na BIDy.

Suma na zaplatenie je konečná cena vydraženého tovaru plus poštovné náklady. Pamätajte však na to, že bez ohľadu na to, koľko predmetov vyhráte, poštovné náklady hradíte pre každý predmet.

Ak však vyhráte balík BIDov za menej ako 0,15 , nebudete za neho musieť vôbec platiť! Stačí, ak prejdete do sekcie Môj Účet → Aukcie → Vyhrané aukcie a kliknete na tlačítko Zaplatiť“.*

Po nadaní zásielky dostanete informáciu ohľadom názvu kuriérnej firmy s číslom prevozového listu. Pamätajte, že v balíku ktorý dostanete, faktúru nenájdete. Môžete si ju stiahnuť z našej stránky do 30 dní odo dňa zaplatenia za predmet. Faktúra je dokladom kúpy a je základom pre uplatnenie záruky. Na zaslanie tovaru síce máme 14 dní, no vo väčšine prípadoch je tovar doručený v priebehu 3-5 dní.

Keď Vám už bude vydražený tovar doručený, nezabudnite sa s výhrou odfotografovať a poslať nám fotku aj s komentárom. Dostanete za to BIDy, vďaka ktorým budete môcť opäť dražiť ďalší skvelý produkt. 🙂

 

* Operátori platieb nerealizujú transakcie, ktorý hodnota nepresahuje 0,15 €.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.