Iba hodnotné predmety!

Chceš si kúpiť smartfón, ale nemôžeš si ho dovoliť? Existuje na to spôsob. Zapoj sa do aukcií Wellbid – za predmety v hodnote niekoľko stoviek eur môžeš zaplatiť iba pár centov!

30.05.2015_MFV priebehu 30 dní môžeš vyhrať až 5 aukcií s predmetom. Veríme, že sa Ti podarí vyhrať 5 aukcií so značkovými predmetmi a to v jeden deň! Teraz asi rozmýšľaš nad tým, ako to spraviť. Na blogu nájdeš veľa praktických príspevkov týkajúcich sa taktík využívaných používateľmi. Prezri si tiež štatistiky, ktoré nájdeš v detailoch aukcií. Vyčítaš z nich, koľko BIDov minul daný víťaz, priemerný čas trvania aukcie a koľko používateľov sa jej zúčastnilo. Sleduj aukcie, ktoré Ťa zaujímajú a priprav si vlastné štatistické údaje, ktoré sa ti v boji určite zídu.

Na wellbid.com je dostupných niekoľko stoviek známych značiek! Neustále zapájame do našej ponuky novinky z trhu. Veľkým záujmom sa tešia výrobky Apple a Lenovo, ktorých trhová cena presahuje 500 eur a u nás boli vydražené za necelé 3 eurá! Na našich aukciách stoja smartfóny spoločnosti Samsung či Sony iba niekoľko centov. Ušetri na najnovšom telefóne 1020 eur ešte dnes!

Hľadáš fotoaparát alebo televízor? Na wellbid.com môžeš vyhrať vysnívanú vec už jedným prihodením! Bolo by fajn vydražiť najnovší televízor za nekoľko eurocentov, však? Trhová cena televízora Samsung 50″ 4K Smart TV je viac ako 2 tis. eur! Ukáž, že to dokážeš a rob najlepšie fotky pomocou jedného z foťákov od Nikon, ktoré sú dostupné na aukciách! Hodnota jedného z nich sa pohybuje v cene viac ako tisíc eur a Ty ho môžeš mať za necelé 1 euro.

Dal by ti takúto šancu akýkoľvek iný aukčný portál? Investovaním niekoľkých eur môžeš vyhrať predmety, ktoré majú hodnotu niekoľko tisíc euro. Preto nečakaj a draž na wellbid.com! Možno práve Ty zaplatíš iba niekoľko eur za predmety ohodnocované až na 7 tisíc eur!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.