Draž odkiaľ chceš a kedy chceš

Musíš niečo náhle vybaviť a práve prebieha neúprosný boj na aukcii? Nechceš, aby ti niečo uniklo? Tu je rada, ako to spraviť.

Ak si náhodou na ceste do práce alebo na výlete a nemáš pri sebe laptop – draž z telefónu! Do prehliadača vpíš adresuwellbid.coma plne využívaj možnosti, ktoré Ti ponúka Portál! Ak máš iPhone, stiahni si z obchodu App Store zadarmo aplikáciu, prihlás sa a začni bojovať o vysnívaný predmet.

Nemôžeš v danej chvíli sledovať priebeh dražby? Nastav Automat na väčší počet prihodení, čím sa predĺži tvoja účasť v aukcii. Ak dobre pomnožíš čas na prihodenie počtom BIDov, prihodenia ti stačia až kým neprídeš domov. Vezmi však na vedomie to, že tento čas sa v priebehu aukcie mení.
28.05.2015_MF_ALL
Ak chceš iných prekabátiť, použi Smart Automat. Tento Automat sa nezapne hneď. Vždy čaká na tú najvhodnejšiu chvíľu, teda až na aukcii ostane iba jedna osoba. Budeš mať nádej, že po návrate domov Smart Automat ešte nezačne prihadzovať.

Smart Automat sa ti zíde aj vtedy, keď chceš na pár minút odísť odpočítača. Napríklad vidíš aukciu, ktorá je medzi používateľmi dosť populárna. Neustále sa objavujú nové Automaty a ty si akurát chceš spraviť čaj. Je čas nastaviť Smart Automat. Keď to iní vzdajú alebo sa im skončia BIDy, tvoj Smart Automat vkročí do akcie. Vyskúšaj túto stratégiu a možno budeš víťazom ty.

Ak teda nemáš prístup k počítaču, neznamená to, že nemáš šancu na vyhranie aukcie. Skôr naopak – môžeš nájsť inšpiráciu na stratégiu draženia, ktorá funguje.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.