Zúčastnite sa aukcií na živo!

Chcete vedieť, ako vyzerá aukcia na živo? Zúčastnite sa dražieb, ktoré organizuje wellbid.com! Doteraz sme boli na mnohých miestach Európy, napr. v Poľsku, vo Wales či v Taliansku. Kde budete môcť dražiť tento rok? To Vám zatiaľ neprezradíme. Informácie o všetkých eventoch nájdete na našom blogu.

natalianazywoTaktiež sme zapojení do rôznych zaujímavých kultúrnych a športových eventov. Veľvyslankyňou Portálu je Natália Siwiec, ktorá podporuje naše akcie ako v médiách, tak v aukciách na živo. Na každej párty naša celebrita povzbudzuje účastníkov a ochotne rozpráva o svojich emóciách spojených so živými aukciami.

Takéto aukcie prinášajú všetkým extrémne dávky adrenalínu! Aukčné karty sú vždy rozdané veľmi rýchlo. Čo môžete vyhrať počas dražieb na živo? Zaručujeme vždy výnimočné ceny: tablety, blendery, televízory, fotoaparáty a mnoho iných cenných predmetov. Dodatočnou atrakciou sú luxusné doplnky wellbid.com.

Každý sníva o tom, aby získal aspoň jeden značkový produkt. Odklepnutie kladivkom začína nezvyčajnú zábavu! Úsmevy a ohlasy radosti nemajú konca. Účastníci našich živých aukcií priznávajú, že všetko je možné – s wellbid.com môžu spĺňať svoje sny.

Okrem toho Portál sponzoruje veľa zaujímavých udalostí. Boli sme hlavným sponzorom súťaže Strongman Champions League, fandiac najsilnejším ľuďom na svete. Podporovali sme tiež portugálskich jazdcov WRC2 a poľských jazdcov počas Rallye Údolím Visly.

Nerozmýšľajte teda a buďte s nami pri ďalších aukiách na živo! Budete mať možnosť kúpiť skvelé výrobky za pár centov. Čakáme na Vás!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.