Nekončiace sa blaho

Každý z nás sa rád baví. Sú spôsoby, vďaka ktorým sa môžeme cítiť bezstarostne a naozaj príjemne stráviť čas. Jedným z nich sú dražby na wellbid.com. Ako nám spríjemňujú život aukcie?

21.05.2015_MF_ALL1. Na wellbid.com môžete dražiť množstvo predmetov, ktoré prinášajú radosť. Ako sa netešiť, keď za laptop či fotoaparát zaplatíme iba niekoľko eur? Úsmev sám prichádza! Na svete je mnoho obchodov s drahými výrobkami, ale nie každý si môže dovoliť na takéto nákupné šialenstvo. A práve tu vchádza na scénu wellbid.com, kde môžeme vydražiť nové, značkové výrobky za pár babiek.

2. Portál nám uľahčuje dekoráciu vnútra nášho domu. Ako? Ponúka štýlové konsoly Sony PlayStation a zostavy reproduktorov, ktoré sa ideálne hodia do obývačky. Kuchynské spotrebiče nájdeme v kategórii DOM a TY. Kto by nechcel mať elegantný kávovar, najnovší parovar alebo farebnú sadu krájacích dosiek? Aukcie na wellbid.com dávajú ideálnu možnosť vymeniť spotrebiče na nové. Takto meníme zariadenie domu.

3. S wellbid.com sa pripravujeme na aktívne trávenie času. Ako všetci vieme, šport je príjemný. Preto sa oplatí zúčastniť dražby o módne tréningové hodinky, ktoré merajú veľa parametrov, napr. zužité kalórie. Ja osobne som uchvátený športovou kamerou GoPro Hero 4 ideálna na extremálne poveternostné podmienky.

4. A teraz niečo pre dámy! S Portálom sa postaráte o svoju krásu. Neuveriteľnú premenu pomôžu dosiahnuť innovačné depilátory, a taktiež zariadenia na úpravu vlasov. To všetko v neuveriteľne nízkych cenách. Sami uznáte, že takéto ceny Vám zlepšia náladu?

Ako vidíte, nakupovanie za pár centov prináša veľa radosti. A to je iba niekoľko príkladov. Rád by som počul aj názor iných, páčia sa Vám aukcie na wellbid.com?

Author: wellbid

Share This Post On

2 komentáre

 1. Ahojte,som velmi hravy a sutazivy typ.Za blbu sa urcite nepovazujem,preto moj nazor na vase vysvetlenie zapojenia do aukcie je dost zlozite.Pritom by stacilo dat postupnost krokov,teda 1. ………,2. …… 3. …… atd.Zbytocne vela informacii pisete a zlozito,to ma odraduje,vdaka.

  Odpovedať
  • Vitajte,
   ďakujeme za Váš názor. Draženie na našich aukciách je veľmi jednoduché. Na začiatok si musíte dobiť BIDy. Je to taká vnútorná mena na wellbid.com. Zvoľte si aukciu, ktorá Vás zaujíma. S každým prihodením /ručným alebo pomocou Automatu/ sa z Vášho účtu odpočíta taký počet BIDov, aký je uvedený na tlačítku „Prihoď x … “ a aktuálna cena sa súčasne navýši o sumu uvedenú v pozícii: čiastka prihodenia. Stopky odpočítavajú čas do konca aukie. Aukcia sa končí až vo chvíli, keď už nikto nenavýši poslednú ponuku.
   Výherca si môže vyhraný predmet nechať zaslať na sebou zvolenú adresu, vymeniť na BIDy alebo na výplatu PayPal. Bližšie informácie nájdete v našich článkoch na Blogu.
   V prípade nejasností sa vždy môžete obrátiť na našu Zákaznícku Podporu, ktorá Vám ochotne pomôže.

   Odpovedať

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.