Ako vyhrať jedným prihodením?

Vyhrať jedným prihodením? Áno, je to možné! Nemá to nič spoločné s tým, či dražba prebieha krátko alebo dlhšie. Víťazom aukcie, s použitím minimálneho nákladu BIDov môžete byť v každej chvíli trvania dražby. Stačí, ak nikto nenavýši Vašu ponuku.

Pozrime sa na dve rôzne situácie:

1. Aukcie sa zúčastňuje iba jeden používateľ „halulu“. Jeho prihodenie je prvým a zároveň posledným, pretože nikto iný neponúkol vyššiu cenu. Používateľ „halulu“ sa stáva víťazom, kupujúc predmet za 0,01 euro a ušetrí tak až 301.67 euro.

14maja_MF_ALL1

2. Na dražbe sa zúčastňuje niekoľko až viac osôb. Prebieha zaťatý boj. V jednej chvíli sa do aukcie zapojí používateľ „glalawo“. V tom – nikto nenavýši jeho ponuku a tak „glalawo“ vyhráva predmet za jediných 9 BIDov. Možno sa iným skončili BIDy alebo nastavenia Automatu alebo neboli pozorní. Ostatní používatelia určite minuli dosť veľa BIDov a tu taký šťastlivec vyhrá hneď po prvom prihodení.

14maja_MF_ALL2

Teda… v obidvoch prípadoch môžete vyhrať jediným prihodením! K tomu, nie je dôležíté, či dražíte ručne alebo pomocou Automatu. Ako to spraviť?

Ak nechcete mať žiadnych protihráčov, zvoľte si správnu dobu na draženie. Premyslite si, kedy sa tak asi môže logovať najmenší počet osôb. Napríklad počas nejakého národného sviatku alebo v dni, kedy je horúco.

Dobrým spôsobom na vyhnutie sa väčšiemu množstvu používateľov je výber predmetu, ktorý je v ponuke už dlhší čas. Novinky na našich aukciách sú veľmi populárne, preto to môže byť pre Vás náročnejšie.

Hľadajte tiež predmety s nižšou trhovou cenou. Stáva sa, že v aukciách tohto druhu sa účastní menší počet osôb. Na druhej strane používatelia niekedy nechcú dražiť veľmi drahé predmety – práve kvôli obave pred veľkou konkurenciou. Môže sa Vám teda trafiť aukcia s televízorom v hodnote 302 eur a vyhrať jedným kliknutím.

Ako postupovať, ak sa aukcie s vašim obľúbeným smartfónom zúčastňuje viac osôb? Využite tajnú zbraň – nastavte Smart Automat na minimálny počet prihodení. Keď na aukcii ostane iba jedna osoba, Váš Smart Automat prihodí poslednú najvyššiu ponuku. Ak ste ako jediný/á nastavili Automat, vyhráte najnovší telefón iba jedným prihodením!

Začnite dražiť, keď aukcia už istý čas prebieha a iní používatelia už nie sú tak veľmi pozorní. Môže sa stať, že svoje prvé prihodenie zadáte práve vo chvíli, kedy sa iným skončia BIDy alebo prihodenia Automatu.

Akonáhle vyhráte jedným prihodením, napíšte o tom v komentári. Želáme Vám veľa šťastia!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.