Vyhrávajte naše súťaže!

Pozrite si na blogu a na Facebooku aktuálne súťaže ! Na vítazov čakajú dodatočné BIDy. Neprehliadnite príležitosť na skvelú zábavu.

[pullquote]Náš Portál organizuje atraktívne súťaze spojené so športovými udalosťami alebo rôznymi sviatkami.[/pullquote]

Portál wellbid.com to nie sú iba vzrušujúce dražby. Môžete sa tiež zapájať do rôznych súťaží a získať tak kódy na dobitie účtu, vďaka ktorým budete mať na svojom účte ešte viac BIDov! Zaručujeme skvelú zábavu, preto sa oplatí pravidelne kontrolovať záložku na našom blogu pod názvom Novinky.

09.05.2015_MFNáš Portál organizuje atraktívne súťaze spojené so športovými udalosťami alebo rôznymi sviatkami. Naši používatelia sa radi zúčastňovali súťaže spojenej s Majstrovstvami sveta vo futbale. Populárna tiež bola súťaž Halloween. Práve teraz prebieha súťaž pri príležitosti MS ľadovom hokeji. Nečakajte a získajte dodatočné BIDy!

Navštevujte náš blog a profil na Facebooku každý deň a pozrite sa, aké novinky sme pre Vás pripravili! Na wellbid.com sa vždy deje niečo zaujímavé 🙂 Náš Portál Vás vždy prekvapí!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.