Draženie ako jazda na bicykli

Draženie na aukciách je ako bicyklovanie. Na bicykli rád rozbehnem rýchlosť a sledujem okolitý svet. Takisto rád sledujem, ako iní používatelia dražia skvelé predmety za pár centov.

08.05.2015_MFNa cyklistické túry sa vždy dobre pripravujem: prezerám mapy, vyberám trasu, balím proviant a… ide sa. Pred aukciami analyzujem štatistiky, pripravujem stratégiu, kupujem BIDy a... začínam dražiť.

Nerád jazdím sám. Počas jazdy na bicykli mám rád spoločnosť mojich známych. Aj wellbid.com mi dáva možnosť chatovať s inými používateľmi. Vďaka tomu je dražba ešte zaujímavejšia.

Počas jazdy niekedy pustím volant a idem pred seba. Počas aukcie nastavujem automat a pokojne sledujem situáciu. K tomu štipka šťastia a podarí sa mi vyhrať.

Keď jazdím na bicykli, niekedy si musím spraviť pauzu. Zastavím a obdivujem prírodu. Počas dražieb častokrát začínam s ručným prihadzovaním. Keď si chcem spraviť pauzu, nastavujem automat a odchádzam na niekoľko minút od počítača.

Mám rád cyklistické výlety, tak ako aj draženie a vyhrávanie. Okrem toho sú zdraviu prospešné. Snažím sa žiť zdravo, preto na wellbid.com vo väčšine prípadov volím kategóriu KRÁSA A ZDRAVIE. Naposledy sa mi podarilo vyhrať pre manželku pás na zoštíhlenie.

Mám tiež rád cyklistické túry spojené s dražením. Vždy mám pri sebe smartfón, ktorý som okrem iného tiež vyhral na wellbid.com. Vďaka tomu môžeme dražiť atraktívne predmety kedykoľvek.

Všetkým odporúčam Portál wellbid.com! Mojím snom je vydražiť nový bicykel – držte mi palce!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.