Kódy na dobitie účtu ako darček!

BIDy môžete kúpiť alebo vyhrať na aukciách. Pripravili sme niekoľko možností, vďaka ktorým ich získate úplne zdarma. Kódy na dobitie účtu čakajú. Ako všetci dobre vedia, každý dodatočný BID sa pri dražení zíde.

06.05.2015_MFPráve ste vyhrali aukciu s predmetom? Podeľte sa tou radosťou s inými používateľmi. Odfoťte sa v nových slúchadlách, pri kuchynskom robote alebo s flakónikom exkluzívneho parfému. Ukážte, ako sa vo vašom byte prezentuje nový projektor či sada reproduktorov. Napíšte tiež, ako veľmi sa tešíte z vyhraného predmetu a získajte až 200 BIDov! Na pridanie komentára máte 60 dní. Nečakajte však a spravte to už teraz.

Stalo sa počas aukcie niečo nepredvídateľné? Chceli by ste predstaviť svoje prvé víťazstvo? Možno máte nápad na originálny príspevok? Pošlite príspevok na blog, ktorí iných Používateľov Portálu bude zaujímať. Napíšte, prečo ste sa zaregistrovali práve na wellbid.com. Môžete tiež prezradiť niekoľko detailov o svojej stratégii. Za príspevok publikovaný na našom blogu môžete získať 50 – 500 BIDov. Oplatí sa Vám to.

Portál wellbid.com ponúka skvelú zábavu nielen počas dražieb. Mnoho emócií prinášajú taktiež súťaže, ktoré portál organizuje. Informácie o všetkých súťažiach nájdete na našom blogu v záložke Novinky”, a taktiež na našom profile na Facebooku. Oplatí sa byť informovaným! Kto by nechcel získať na svo účet dodatočné BIDy?

Buďte aktívny a neprespite šancu na BIDy zdarma. Takýmto spôsobom môžete nazbierať množstvo dodatočných BIDov, ktoré sa Vám zídu na mnohých dražbách.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.