Pred tým, než začneš dražiť…

Na Portáli wellbid.com majú všetky predmety a balíky BIDov svoju vlastnú stránku s detailami aukcie. Nájdete tam veľa zaujímavých informácií – nielen o draženom produkte, ale aj odkazy k nápovedám. Čo naozaj skrýva stránka s detailami aukcie?

karta_aukcji_ALL

1. Fotografie predmetu presne vidíte, ako vyzerá nami ponúkaný produkt. Na základe vysokej kvality fotografií a dôveryhodného opisu technických údajov môžete oceniť, či sa Vám daný predmet naozah páči.

2. Možnosť „Kúp Teraz“ môžete ju využiť v priebehu 24 hodín po ukončení Aukcie a získať späť BIDy, ktoré ste na dražbe použili.

3. Stopky aukcieodpočítavajú čas do ukončenia aukcie. Po každom prihodení začnú stopky odpočítavanie. Keď ich hodnota dôjde na nulu, objaví sa nápis „Ukončená”.

4 . „Čas na prihodenieačiastka prihodenia“ – vidíte, koľko máte času na navýšenie ceny a o akú sumu stúpne cena predmetu pri každom prihodení.

5. „Aktuálna cena“ – môžete tu vidieť, aká je aktuálna cena predmetu. Porovnajte ju s trhou cenou a dozviete sa, koľko ušetríte pri nakupovaní na wellbid.com.

6. Zelené tlačidlo Prihoď” – slúži na ručné navyšovanie ceny. Ak na tlačidle vidíte „Prihoďx3“, znamená to, že pri každom prihodení sa z Vášho účtu odpočítajú 3 BIDy.

7. „Najnovšie ponuky“ – pozrite si, koľko používateľov sa účastní dražby, kto nastavil Automat a kto prihadzuje ručne. Môžete si tiež pozrieť, kto práve zmenil nastavenia Automatu.

8. „Chat“ – môžete debatovať s inými používateľmi dražieb. Na výber máte širokú ponuku šablón s výpoveďami a zábavnými emotikonmi.

9. „Štatistiky“ – tu skontrolujete, ako dlho trvali Aukcie, koľko používateľov sa zúčastnilo, koko BIDov môžete potrebovať na vyhranie dražby.

10. „Komentáre“ – pozrite sa, ako sa tisícky šťastných používateľov tešia z víťazstva. Môžete si tiež prezrieť fotografie, ktoré zaslali.

Oplatí sa obetovať niekoľko minút na prezretie stránky s detailami aukcie. Dôkladná analýza môže byť pri plánovaní stratégie veľmi nápomocná. Nečakajte a zväčšite svoju šancu na víťazstvo!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.