Prečo sa oplatí zaregistrovať sa?

Vyliali ste kávu na laptop, smartfón ledvo pracuje a flakónik s parfémom je prázdny? K tomu nemáte peniaze, aby si kúpili niečo nové? Najvyšší čas utvoriť si účet na wellbid.com!

17.04.2015_MFPre mnohých používateľov je hlavným atútom aukcií wellbid.com atraktívna predajná cena a emócie, ktoré poznáme z tradičných dražieb. Náš Portál má však omnoho viac predností. Každý deň môžete dražiť na stovkách aukcií o predmety každodennej potreby, hračky a skvelé novinky. Každý tu určite nájde niečo pre seba.

Kupujúc predmety za pár centov sa nemusíte hýbať z domu. Na zábavu Vám stačí počítač a pohodlná sedačka. Okrem toho, aukcie prebiehajú 24 hodín dennemôžete teda dražiť vo dne, v noci. No nemyslite si, že budete sedieť pohodlne! Počas aukcií očakávajte nezabudnuteľné emócie. Môžete tiež skontrolovať, aké stretégie používajú iní používatelia. Pevne veríme, že sa Vám podarí kúpiť cenné predmety alebo balíky BIDov za pár centov.

Neviete, kde začať? Pozrite sa do záložky FAQ a Nápovedy. Nájdete tam informácie, ktoré Vám určite pomôžu postaviť prvé kroky na Portáli.

Môžete tiež kontaktovať Zákaznícku Podporunaši konzultanti Vám radi zodpovedajú Vaše otázky. Nikdy neostanete bez odpovede.

Ak si aj naďalej nieste istí, či sa oplatí utvoriť účet na wellbid.com, prečítajte si komentáre  a príspevky našich Používateľov. Pridajte svoje meno na náš dlhý zoznam víťazov!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.