8 vzácnych tipov

Si novým používateľom Portálu wellbid.com? Nevyhral si ešte žiadnu aukciu? Prečítaj si tipy, vďaka ktorým sa staneš majstrom v dražení.

14.04.2015_MF1. Spoznaj stránku prezri si našu ponuku a porozmýšľaj, o aké predmety chceš u nás dražiť. Určite sa pozri tiež do záložky FAQ a Nápovedy.

2. Zvoľ si jeden produkt draženie viacerých predmetov v tom istom čase môže rozptýliť tvoju pozornosť. Bude lepšie, ak neprepásneš koniec aukce.

3. Stanov si cieľ prepočítaj, koľko BIDov chceš na dražbe zainvestovať. Pomôžu Ti v tom štatistiky, ktoré nájdeš v detailoch aukcie.

4. Priprav si vlastnú stratégiu alebo využi taktiky opísané na našom blogu inými používateľmi. Ich príspevky sú veľmi osožné.

5. Metóda malých krokovskús vydražiť predmety s menšou trhovou hodnotou, balíky BIDOv alebo Nákupné poukážky Amazon.

6. Vyberaj rozumnepredmety ako napr. smartfóny alebo fotoaparáty sú veľmi populárne. Každý chce byť víťazom. Avšak čím viac protihráčov, tým menšia šanca na úspech. Vyhýbaj sa preto davom a vyberaj aukcie, na ktorých môže dražiť menší počet záujemcov.

7. Zaskoč protihráčasleduj danú aukciu, ale neprihadzuj hneď na začiatku. Prvýkrát prihoď až keď prídu iní o väčšinu svojich BIDov alebo ak niekto z dražby cúvne. Vtedy máš väčšiu šancu, že sa rýchlo staneš víťazom.

8. Nikdy nestrácaj nádejnestrácaj nadšenie po prvej prehre. Prehra zpevňuje a mala by nás povzbudzovať do ďalšieho boja. Každý majster draženia bol kedysi nováčikom.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.