Reklamujete wellbid.com?

Keď som si nedávno čítal o súvisiacich Účtoch na wellbid.com, zamýšľal som sa nad jednou vecou. Osoby, ktoré bývajú pod jednou strechou môžu síce mať na Portáli Účty, ale nesmú sa zúčastniť tej istej Aukcie. Je to skvelé, pretože sa týmto spôsobom vylučuje dohovorené hranie na wellbid.com.

10.04.2015_MF_PLNo pri tejto príležitosti som si položil otázku, či sa vôbec oplatí chváliť pred príbuznými o tom, že dražíme na wellbid.com? Veď ak im povieme o týchto Aukciách, určite to budú chcieť skúsiť. Draženie je príliš dobrou zábavou, aby sme sa jej vzdali len tak.

Druhá vec je táto: ak na wellbid.com niečo vyhráme, mali by sme sa tým pochváliť? Ak áno, komu by sme o tom mali povedať? Keď sa chválime kamarátovi najmodernejšou novinkou alebo novým telefónom, určite nám bude závidieť. Musíme mu však prezradiť, že sme to kúpili iba za pár centov? Hneď sa nás začne vypytovať, o čom to celé je alebo že sa tiež chce zaregistrovať. Čo vtedy? Čím viac ľudí vie o wellbid.com a zakladá si tam Účet, tým viac uchádzačov bude bojovať o to, čo ja chcem. Mám zmenšovať moju šancu na víťazstvo?

Aj na fanpage wellbid.com si môžete všimnúť, že ľudia akosi neochotne sprístupňujú posty, akoby chceli túto informáciu o kupovaní za pár centov nechať iba pre seba. Veď s reklamami Portálu wellbid.com sa môžeme stretnúť všade. Nielen na spoločenských portáloch, ale aj v televízii, rozhlase či v internete.

Okrem toho, existuje aj Partnerský Program. Oplatí sa tu zaregistrovať a odporúčať Portál iným. Ak sa vďaka nám niekto zaregistruje a bude dražiť, my dostaneme za to províziu. Ak si dáme záležať, môžeme získať celkom peknú sumu.

Ostáva už iba posledná otázka. Čo je dôležitejšie: provízia alebo to, aby na wellbid.com nebolo až tak veľa Používateľov? Podľa mňa, ak sa rozhodneme podeliť informáciami o Portáli, budeme mať o čom rozprávať.

A Vy? Reklamujete niekde wellbid.com? Rozprávate o úspechoch na Aukciách všetkým alebo iba najbližšej rodine? Musí každý vedieť, že kupujete značkové veci za pár centov? Rád si prečítam váš názor v komentároch.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.