Draženie bez Automatu

S Automatom alebo ručne? – to je otázka. Určite ste sa nad tým už neraz zamýšľali. Ktorá stratégia je účinnejšia? Je ťažké udržať sa pred zapnutím Automatu, ktorý je veľmi pohodlným riešením. Na druhej strane, ručné draženie nám môže zabezpečiť omnoho lepšiu zábavu.
[pullquote]Bez Automatu je draženie zaujímavejšie, avšak v aukčnom boji práve Automat môže byť Vašou tajnou zbraňou[/pullquote]

Aké sú výhody ručného draženia? Predovšetkým sami kontrolujete situáciu a nečakáte, až sa skončia prihodenia Automatu. Nemusíte dražiť v každej runde. Sami rozhodujete, kedy stlačíte tlačítko „Prihoď“.

Po nastavení Automatu je omnoho ľahšie odísť od počítača. Rezignujete vtedy z aktívnej účasti v dražbe a nesledujete zmeny na Aukciách. Pri ručnom prihadzovaní sedíte najčastejšie pred počítačom. Na pohyby protihráčov reagujete rýchlejšie. Samozrejme, Automat môže vyhrať Aukciu za Vás, ale nezastúpi dobrú zábavu.

Ručné draženie na niekoľkých Aukciách naraz je proste ťažké. Preto stratégie miešajte – prihadzujte ručne iba na jednej Aukci a na ostatných si nastavte Automat. Týmto spôsobom môžete porovnať oba spôsoby draženia.

07.04.2015_MFČo je veľmi dôležité, ručné prihadzovanie pripomína ozajstnú Aukciu na živo. Kliknutím na tlačítko „Prihoď“ sa môžete cítiť ako účastník tradičnej Aukcie. Dražba bola prenesená do virtuálnej siene a namiesto konkurentov tu vidíte loginy a avatary. Avšak emócie sú také isté, ak nie väčšie.

Úprimne povedané, každá stratégia je dobrá – či už nastavenie automatu alebo ručné prihadzovanie. Všetko záleží od situácie. Bez Automatu je draženie zaujímavejšie, avšak v aukčnom boji práve Automat môže byť Vašou tajnou zbraňou

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.