Ako byť prefíkanejším?

Dá sa obísť limity, ktoré platia na wellbid.com? Áno, je to možné! Neznamená to však, že niekto bude mať väčší limit ako Ty. Prečítaj si článok a dozvieš sa, ako sa iným používateľom darí vyhrávať viac Aukcií.

03.04.2015_MFPredovšetkým, musíš byť aktuálnym víťazom na niekoľkých Aukciách. To znamená, že tvoja ponuka musí byť v tom istom čase na niekoľkých dražbách súčasne. Táto stratégia pripomína trochu beh z časom. Klikáš na tlačítko „Prihoď“ na prvej Aukcii, stopky odpočítavajú čas do konca. Môže to byť ešte niekoľko minút alebo už iba niekoľko sekúnd. Nie je dôležité, koľko času zostáva – dôležité je to, aby v ostávajúcom čase prvej dražby prihodiť na čo najväčšom počte iných Aukcií. Ak v čase do konca aukcie už nikto iný neprebij tvoju ponuku – budeš víťazom: jeden, dva alebo niekoľkokrát.

Pamätaj, prihadzuj na všetkých vybraných Aukciách kým sa staneš víťazom na tej prvej. Limity sa predsa týkajú víťazných Aukcií a nie samotnej účasti v dražbách.

Vyber si aspoň 2 Aukcie, môžeš si vybrať aj 20 ak chceš! Zvýšiš vtedy svoju šancu na víťazstvo. Kto ho vie, možno tvoju ponuku nikto nenavýši a podarí sa ti obísť limity? Môžeš dražiť ručne, ale ak nastavíš Automaty, budú za teba dražiť precíznejše. Vďaka Automatom zväčšíš pravdepodobnosť vyhrania niekoľkých Aukcií v krátkom odstupe času.

Dôležitý je čas draženia! Teoreticky, väčšiu šancu na prekabátenie limitov máte vtedy, ak je Portáli prihlásený menší počet používateľov. Vtedy sa môže stať, že nikto iný sa už na tvojich Aukiciách nezúčastní. Premysli si, kedy tu môže byť menej dražiacich – možno v nedeľu, skoro ráno alebo počas sviatkov…

Samozrejme, potrebuješ aj trochu šťastia. Nikdy nemáš záruku, že sa ti limity podarí obísť. Ale máš šancu a to najdôležitejšie.

Všetky tieto triky sa týkajú každého typu Aukcie. Máš tak šancu vyhrať napr. 2 balík BIDov jedného dňa alebo 6 Aukcií s predmetom.

Prajeme veľa šťastia, aby si ti podarilo limit prekabátiť! Ak sa ti to podarí, napíš o tom v komentári pod príspevkom!

PS: Ak vidíš, že iný používateľ vyhral viac Aukcií, najprv skontroluj, či to je určite jedna a tá osoba. Loginy víťazov sú častokrát veľmi podobné, no v niektorých prípadoch môžeš spozorovať niekoho, komu sa práve podarilo obísť limity. 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.