Koľko BIDov treba mať, aby ste vyhrali?

S BIDami je to ako s ozajstnými peniazmi – radi ich máme, no stále je nám ich málo. Štandardné myslenie o BIDoch? Čím viac ich máme, tým lepšie – dávajú nám náskok pred inými účastníkmi dražby. Avšak „veľa“ nemusí vôbec znamenať „dobre“.

Aukciu sa dá vyhrať aj použitím malého počtu Prihodení. Skúste odhadnúť, o ktorý predmet bude v danej chvíli menší záujem. Nevyberajte vtedy novinky. Radšej zvoľte to, čo je v ponuke už dlhšiu dobu. Nie je vylúčené, že sa stanete víťazom vo veľmi krátkom čase. Nie je dôležité, či daný predmet vôbec potrebujete. Plán je jednoduchý: dražíte napr. Stavebnicu Lego City a vymieňate ju na BIDy. Budete ich môcť využiť na Aukciách, na ktorých Vám najviac záleží.
[pullquote]BIDy sú počas dražby veľmi dôležité. Ale iba s dobrou stratégiou a premysleným prihadzovaním odhalia svoju moc.[/pullquote]

Skúsili ste niekedy odstrašiť svojich protihráčov? Nastavte Automat na niekoľkých Aukciách súčasne, aj keď máte už málo BIDov. Keď iní uvidia Váš login na 5 či 6 dražbách, môže ich prejsť chuť na prihadzovanie. Má zámer získať veľa predmetov, určite má na Účte veľa BIDov časť používateľov si to bude vysvetľovať takto vašu prítomnosť na niekoľkých Aukciách.

Bojíte sa, že zvíťazia emócie a miniete príliš veľa BIDov? Skúste ekonomickejší postup. Na začiatok si kúpte balík 200 BIDov a začnite na dvoch Aukciách. Na jednej nastavte Smart Automat, na druhej prihadujte ručne. Používajte túto stratégiu striedavo, aby sa ostatní používatelia cítili zmätene. Budete pre nich tajomným protihráčom. Takto môžete poraziť niekoho, kto má na účte veľmi veľa BIDov.

Vezmite na seba úlohu pozorovateľa! Sled30.03.2015_MFujte kroky iných používateľov ešte pred tým, ako sa do dražby zapojíte. Možno sa Vám podarí odhaliť stretégiu niektorého z nich? Skúste vycítiť najlepšiu chvíľu na zapojenie sa do aukčného behu. Vstúpte do aukcie napr. po tom, ako sa jeden z používateľov rozhodne odísť z dražby. Ako pasívny sledovateľ ušetríte časť BIDov a získate informácie o rivaloch.

Samozrejme, nikdy neviete, koľko BIDov majú iní používatelia, ani či si medzičasom svoj účet nedobili. Preto je dobré, ak ide s dobitým účtom ruka v ruke odhodlanie výhru získať, ale aj striedmosť. BIDy sú počas dražby veľmi dôležité. Ale iba s dobrou stratégiou a premysleným prihadzovaním odhalia svoju moc.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.