Ukončená Aukcia!

Počas Aukcie má každý používateľ nádej, že rýchlo uvidí nápisUkončená” – a pod ním svoj login. Aj ja by som chcela vyhrávať všetky dražby. Samozrejme, nie vždy sa tak deje a tento nápis ma vždy prekvapí.

[pullquote]Moja stratégia nastavujem Smart Automat na malý počet prihodení. [/pullquote]

Trochu trpezlivosti

Moja stratégia – čakanie. Čakám, až sa ukážu Automaty a trochu sa navzájom unavia. Vtedy pristupujem do dražby. A náhle nápis UKONČENÁ! Oj…

Len si skočím po vodu

Moja stratégia nastavujem Smart Automat na malý počet prihodení. Dúfam, že nikto nepríde na tú istú myšlienku. Automat sa ešte nezapol, idem do kuchyne po vodu. Doslova na chvíľku. Prídem späť a čo nevidím? UKONČENÁ! Oj…

Dlhšia neprítomnosť

Moja stratégia – nastavujem Automat na väčší počet prihodení, aby som mala dlhšie kľud. Chcem tiež ukázať iným hráčom, že so mnou tak ľahko nevyhrajú. Prichádzam o niekoľko minút – môj Automat vykonal iba jedno prihodenie. Tentokrát je pod nápisom UKONČENÁ môj login. Skvelé!

zakonczonaMFBudík

Moja stratégia – prihodiť ako prvá, keď je do ukončenia Aukcie ešte niekoľko desiatok minút. Potom nastavím budík, aby som na dražbu nezabudla. Stáva sa, že zvonček vôbec nepočujem. Idem opäť na počítač a… prekvapenie! Moje prihodenie bolo prvým a posledným na tejto Aukcii. Nápis UKONČENÁ sa mi veľmi páči. Toto je môj obľúbený scenár.

Prekvapenie

Moja stratégia – žiadna. Aukcia už prebieha nejaký ten čas. Všetci nastavili Automaty. Do dražby sa zapájam nevinne jedným ručným prihodením. A čo? UKONČENÁ! Táto technika sa občas vypláca – iní hráči si po využití časti svojich BIDov dávajú pauzu. Mnohí z nich si myslia: Iný Automat určite prebije cenu „šedej myšky“. Mám šťastie, keď si to pomyslí každý účastník Aukcie. Vtedy víťazstvo chutí najlepšie.

Zbieram moje nápisy „UKONČENÁ”! Je to skvelý pocit! 🙂

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.