Napíšte príspevok na Blog!

Chcete získať dodatočné BIDy? Píšte príspevky na Blog! Určite máte plno nápadov na zaujímavý texty. Čakáme na Vaše názory a nápady.

Na našom Blogu okrem príspevkov od Portálu nájdete aj veľa príspevkov od Používateľov. Účastníci Aukcií píšu predovšetkým o svojich skúsenostiach, dojmoch a stratégiach draženia. Vy tiež máte šancu napísať svoj vlastný príspevok!

Chcete nájsť inšpiráciu? Kliknite na záložkuPríspevky Používateľov. Publikujeme tam najzaujímavejšie príspevky od Používateľov, určite tam nájdete veľa nápadov na príspevok.

pierdolyzlogoNapíšte, ako ste sa cítili, keď ste vyhrali svoju prvú dražbu.

Máte radšej Aukcie s predmetami alebo balíkmi BIDov?

Dražíte ručne alebo pomocou Automatu?

Máte svoju obľúbenú kategóriu s predmetmi?

Podarilo sa Vám vyhrať niekoľko Aukcií jedného dňa?

Možno chcete opísať účinnú stratégiu na draženie?

Napíšte príspevok, ktorý bude zaujímať ostatných Používateľov obsahom a originálnosťou. Porozmýšľajte, čo by chceli prečítať iní na našom Blogu, akými skúsenosťami sa chcete s inými podeliť. Čakáme tiež na nápady týkajúce sa Portálu.

Za každý publikovaný príspevok dostanete od 50 do 500 BIDov!*

Aj Vy môžete byť spoluautorom nášho Blogu. Prečo sa oplatí posielať príspevky? Výhody sú dve: dodatočné BIDy a spokojnosť z publikovaného príspevku. Dávame Vám možnosť povedať svoj názor o Aukciách. Využite ju! Nie je vylúčené, že Váš príspevok (napr. o fungovaní Portálu) začne nové zmeny alebo vďaka Vášmu príspevku niekto vyhrá svoju prvú Aukciu…

Neváhajte! Pošlite nám svoj príspevok prostredníctvom kontaktného formulára.
V predmete správy uveďte „Príspevok na blog“.

 

* v podobe dobíjacieho kódu

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.