Darčeky k narodeninám

Onedlho mám narodeniny. Budú to dosť neobyčajné narodeniny, okrúhle – tridsiate. Samozrejme, ako to býva pred narodeninami, známi ma obsypali otázkami ohľadom darčekov, ktoré by som si priala dostať pri tejto príležitosti.

18.03.2015_MFAk mám byť úprimná, je veľa vecí, ktoré by sa mi zišli… Možnosti, ktoré majú moji priatelia, sú veľké. Jední môžu dať viac, iní menej. Musela by som si veľmi dobre premyslieť odpovede pre každého zainteresovaného. Nechcieť od každého príliš veľa, no pri tom dostať to, čo ci naozaj želám.

Po dlhom premýšľaní som prišla na geniálny nápad: spravím zbierku a zainvestujem do BIDov na portáli wellbid.com! Vďaka tomu mi nikto nemusí kupovať príliš drahý dar a súčasne to všetkým zjednoduším.

Je však ešte niečo veľmi dôležité. Počas zbierky peňazí na darčeky k narodeninám nám výjde určitá suma, za ktorú kúpime to, čo chceme. Investujúc tieto peniaze do BIDov môžeme za túto sumu kúpiť oveľa viac! Stačí trochu šťastia a štipka vytrvalosti a vydražíme skvelé (a drahé) predmety za nízku sumu peňazí. Ak sa medzi tými predmetmi nenachádza ten, o ktorom snívate, môžete využiť dražby o nákupné poukážky. Pomocou nich následne zaplatíte.

Takýmto spôsobom sa onedlho objavím na Portáli s peknou porciou BIDov na Účte a začnem moje draženie o vysnívané predmety. Pevne dúfam, že sa mi podarí vydražiť niečov za atraktívnu cenu. Ak sa tak stane, určite sa s tým pochválim na Blogu. Držte mi palce a pamätajte, to od Vás záleží, koľko darčekov dostanem!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.