Verifikácia bez tajomstiev

Počuli ste už o verifikácii Aukcií a Účtu? Chcete vedieť, prečo overujeme priebeh Aukcií a údaje Používateľov? V nižšie uvedenom príspevku Vám objasníme, čím je verifikácia a aký je jej cieľ.

[pullquote]Ak máte otázky ohľadom verifikácie, skontaktujte sa so Zákazníckou Podporou.[/pullquote]

Portál wellbid.com prevádza dva druhy verifikácie: verifikáciu ukončených Aukcií a verifikáciu Účtov Používateľov. Neustále dbáme o bezpečnosť našich Používateľov a správny priebeh každej Aukcie. Vďaka verifikácii môže Portál skontrolovať, či v priebehu draženia nikto neporušuje Obchodné podmienky a neškodí tým iným Používateľom.

Verifikácia Aukcií sa začína hneď po ukončení dražby a trvá niekoľko minút až niekoľko dní. Ak ste vyhrali dražbu ale za ňu ešte nemôžete zaplatiť, znamená to, že verifikácia Vašej Aukcie ešte nebola ukončená. Počkajte, až Vám bude doručená na Účet správa s potvrdením výhry – na zaplatenie máte 7 dní od doručenia tejto správy.

veryfication_MF Verifikácia Vášho Účtu sa môže začať už hneď po utvorení Účtu alebo po vyhraní prvej Aukcie. Jej cieľom je skontrolovanie autentickosti Vášho profilu. V správe budete poprosení zaslanie úradného dokumentu, ktorý potvrdí Vašu totožnosť. Dokument priložte pomocou formulára, ktorý nájdete v záložke MÔJ ÚČET → MOJE ÚDAJEVerifikácia Účtu.

Pamätajte! Verifikácia Účtu a Aukcie je prevádzaná s mysľou o bezpečnosti našich Používateľov. Vaše údaje sú úplne bezpečné a sú využívané iba na prevedenie procesu verifikácie.

Ak máte otázky ohľadom verifikácie, skontaktujte sa so Zákazníckou Podporou.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.