Ako začať dražiť?

Práve ste si utvorili Účet a rozmýšľate na tým, na ktorej Aukcii dražiť? Neviete, ako začať? Každý deň sa na Portáli wellbid.com registrujú osoby, ktoré tak ako Vy nevedia, ako začať dražiť. Nižšie uvádzame niekoľko indícií, ktoré Vám uľahčia postaviť prvé kroky v Portáli.

13.03.2015_MF1. Na hlavnej stránke máte veľký výber predmetov. Na našich Aukciách nájdete niekoľko stoviek predmetov a okrem toho môžete dražiť aj balíky BIDov. Prezrite si aktuálne prebiehajúce dražby, kategórie produktov. Sme si istí, že rýchlo nájdete pre seba tú správnu Aukciu.

2. Neviete, ako začať draženie? Odpoveď nájdete na našom blogu. Prečítajte si praktické rady ohľadom draženia a najčastejšie kladené otázky. V záložke Nápoveda sa nachádzajúcú veľmi užitočné informácie, ktoré Vám uľahčia draženie. Odporúčame Vám príspevok Ako vyhrať Aukciu?“ ako aj iné príspevky od Portálu. Užitočné sú aj príspevky Používateľov, ktorí píšu o svojich taktikách draženia.

3. Ste pripravení dražiť? Dobite si teda svoj Účet. Na výber máte rôzne balíky BIDov. Rozmýšľate, koľko BIDov kúpiť na začiatok? Rozhodnutie je na Vás. Môžete na štart vybrať najmenší balík 200 BIDov, aj keď my Vám odporúčame akciový balík 2000 BIDov za zvýhodnenú cenu. Pamätajte: okrem BIDov je tiež nutné mať účinnú stratégiu. Pred prvou dražbou si premyslite, aký čas dňa bude pre Vás najlepší. Budete prihadzovať ručne alebo pomocou Automatu? Premyslite si stratégiu, plán A a B, pripravte sa na dražbu lepšie než konkurencia!

4. Nenašli ste na Aukci Začiatočník to, čo by Vás zaujímalo? Vedzte, že na wellbid.com môžete každý vyhraný predmet poslať niekomu ako darček alebo vymeniť na BIDy. Dodatočné BIDy sa Vám určite zídu pri ďalších Aukciách.

Prvé kroky na Portáli wellbid.com nie sú vôbec ťažké. Využite tieto jednoduché nápovedy a počas draženia sa dobre bavte.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.