Výnimočný darček pre milovanú

tulips_long_1

Niekoľko dní tomu sme oslavovali Medzinárodný deň žien. Určite ste spravili pripravili pre svoju milovanú nejaký darček. Pošepkám Vám, ako ju prekvapovať každého dňa. O dámy sa by sme sa mali starať po celý rok.

07or11.03.2015_MF1. Vcíť sa do úlohy kuchára a priprav chutné jedlo! Pomôžu ti v tom správne kuchynské doplnky. Na portáli wellbid.com nájdeš napr.: pekáreň na chlieb, kávovar, varné konvice, krájacie dosky. Priprav raňajky do postele alebo romantickú večeru pri sviečkach.

2. Zorganizuj doma filmový večer! Na portáli wellbid.com kúpiš za pár centov laptop, projektor aj domáce kino. Musíš už iba požičať film a nájsť voľnú stenu. Súkromý filmový večer je ideálnym spôsobom na strávenie milého večera.

3. Navrhni jej virtuálne automobilové preteky! Na realizáciu tohto plánu potrebuješ: konzolu, hry plus projektor alebo televízor. Na Portáli wellbid.com neminieš na tieto všetky predmety majetok! Takýto plán urobí radosť nielen fanúšičkám hier.

4. Zorganizuj fotenie! Ako to spraviť? Vydraž jednu z profesionálnych fotoaparátov. Presvedč sa, že nemusíš míňať stovky eur na najlepší tovar. Je to neobyčajný nápad na strávenia dňa iba vo dvojici.

5. Vezmi svoju lásku na súkromný koncert! Kľudne, nemusíš pozývať žiadnu hudobnú skupinu. Stači, ak vydražíš iPod alebo reproduktory, vďaka ktorým pripravíš vo vlastnom byte profesionálny koncert vašej obľúbenej skupiny.

6. Priprav SPA vo vašom byte! Každá žena sa o seba rada stará. Preto sa Vaša láska určite poteší z domáceho kozmetického salónu. Prezri si wellbid.com, kde nájdeš kulmy, holiace strojčeky, masažéry, sady pre manikúru a pedikúru, depilátory a žehličky na vlasy, plus iné skvelé predmety, ktoré sa budú páčiť každej žene.

Dúfam, že moje rady Vám pomôžu v naplánovaní výnimočného MDŽ a všetkým ženám by som chcel poďakovať za to, že sú 🙂

tuplips_long_2

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.