Ako vyzerá Váš deň s Wellbid?

Vitajte! Chcel by som vedieť, ako často prichádzate na stránku Portálu Wellbid? Sám za seba môžem povedať, že som na Wellbid vo dne, v noci. Samozrejme, neznamená to, že dražím celý deň a mám množstvo BIDov. Mám skôr na mysli to, že dosť veľa času venujem sledovaniu Aukcií.

[pullquote]Až do obeda nemám čas pre Wellbid, no už pri olovrante si prezriem niekoľko štatistík.[/pullquote]

Popravde zbieram BIDy, aby som mohol poriadne začať dražiť a tiež sa vzdelávam ohľadom stratégií, čo sa mi veľmi zíde na Wellbid! Svoj čas na portáli delím na niekoľko častí. Hneď ako sa zobudím, musím si pozrieť aukcie, aby som vedel, aký je pohyb na Aukciách. Prezerám si štatistiky, no vediem aj svoju vlastnú evidenciu – je omnoho lepšia, pretože ju vediem už dlhší čas a stále niečo dopíšem. Potom musím začať svoj deň, idem do práce a pri desiatovaní prezerám dražby.

Môžem si tak skontrolovať, či sa dražieb zúčastňuje niekto, kto už tam bol ráno. Ak sa taký používateľ nájde, zapisujem si jeho login. Vo väčšine prípadoch je to znak toho že daný hráč trávi veľa času na dražení. Takýto používateľ má určite veľa BIDov a nebude mať so mnou súcit, ak sa stretneme na jednej Aukcii.

dzien_z_wellbid_MFAž do obeda nemám čas pre Wellbid, no už pri olovrante si prezriem niekoľko štatistík. Potom mám dlhšiu prestávku, bohužial niekto musí aj pracovať. Taký život, nemôžem celý čas tráviť pred počítačom.

Popoludnie je dosť fascinujúci čas – vtedy aukcie najčastejšie priberajú nečakaný zvrat a končia sa fakt za pár centov. Čo je ešte zaujímavejšie, stáva sa to vždy keď ja nemám čas dražiť 🙂

Večer je však ten čas, kedy môžem aktívne robiť poznámky. Je fascinujúce, že ma to stále baví, aukcie ma pohĺcajú aj vtedy, keď sa ich aktívne nezúčastňujem. Už samotné sledovanie mi prináša veľkú radosť a cítim tie emócie – noví účastníci dražby, končiace sa Automaty a pretláčanie sa na ceste k vyhranej Aukcii. Takto prebieha normálne môj deň s Wellbid. Aký je ten Váš?

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.