Na čo je mi smartwatch?

Smartwatch je kombináciou hodiniek a ovládača pre smartfón. Bol stvorený s mysľou o zberateľoch gadžetov. Inteligentné hodinky, inak zvané Smartwatch, získavajú popularitu medzi aktívnymi osobami, ktorým záleží na rýchlej obsluhe elektronických zariadení.

Smartwatch sa Vám zíde ak ste v kine, na firemnom stretnutí, v autobuse a… náhle započujete zvonček Vášho telefónu. Nemusíte hneď siahať do vrecka, ruksaku či kabelky. Stačí hovor prijať alebo zamietnuť a to vybraním možnosti na displeji smartwatcha, vďaka zabudovanej možnosti Bluetooth.
[pullquote]Smartwatch sa Vám zíde ak ste v kine, na firemnom stretnutí, v autobuse a… náhle započujete zvonček Vášho telefónu.[/pullquote]

Základnou funkciou smartwatch je dostávanie hlásení o smskách alebo aktuálnostiach na Facebooku a Twitteri. Koľkokrát sa Vám nechcelo kontrolovať, kto Vám napísal (pretože telefón ležal na stole a Vy ste odpočívali na pohovke)? Inteligentné hodinky vyriešia tento problém.

Aktívne osoby určite prijmú s radosťou mnoho dostupných aplikácií – od predpovede počasia po počítanie prejdených krokov, či prezentáciu slajdov. Bežci a cyklisti si chvália možnosť počúvania hudby na smartfóne, a roztržité osobymožnosť dostávania upozornení z kalendára.

Preto môžete vydražiť módne inteligentné hodinky aj na našich aukciách. Jedným z najpopulárnejších je Sony SmartWatch 2 SW2, ktorý je kompatibilný s väčšinou telefónov série Xperia. V obchode Google Play nájdete mnoho aplikácií, ktoré sú určené pre tieto hodinky.

V našej ponuke tiež máme rovnako elegantný smartwatch Samsung Gear S SM-R750, ktorý má veľmi kvalitný zakrivený displej Super AMOLED. Displej je možné konfigurovať a taktiež meniť pásik, čím si vytvoríte vlastný štýl.

 

Vydražte na aukcii jeden z týchto inteligentných hodiniek a zmeňte svoj životný štýl!

Už onedlho premiéra prvých inteligentných hodiniek od Apple!!! Ako väčšina skvelých noviniek, aj tieto hodinky budete môcť nájsť na aukciách Portálu wellbid.com. Všetci si už mydlia ruky pri pomyslení na vyskúšanie neštandardných technologických riešení Apple Watch. Je to jeden z najviac očakávaných noviniek tohto roku. Nie je vylúčené, že tentokrát spraví Apple revolúciu na trhu inteligentných hodiniek.

Podľa protivníkov je smartwatch iba dalším zariadením, ktoré bude treba nabíjať. Tejto uštipačnej poznámke oponuje neustále narastajúc počet aplikácií v podobe ikoniek a widgetov, ktoré smartwatch obsluhujú. Čo si o tom myslíte Vy? Ktorý smartwatch sa Vám páči viac – Samsung alebo Sony? Alebo trpezlivo čakáte na prvý Apple Watch? Podeľte sa s nami svojim názorom v komentári.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.