Ako relaxovať počas aukcie?

Súťaženie v aukciách Portálu wellbid.com prináša všetkým mnoho emócií. Rozčuľujeme sa, že dražba nejde podľa našich predstáv. Čo robiť v takejto sitácii? Ako sa dá zavládnuť počas draženia nad vlastnými stresom?

04.03.2015_MFPomocný Automat

Radšej ho nastavím, pretože si vtedy viac verím. Neobávam sa toho, čo spravím ak sa napr. môj počítač zasekne a či stihnem danú vec vyhrať. Automat mi vždy pomáha prihodiť v poslednej sekunde, čo zväčšuje moju šancu. Počas dražby sa veľmi stresujem. S Automatom je jednoduchšie zavládnuť nad nervami.

Hudba je dobrá na všetko!

Na počítači si zapínam moju obľúbenú pesničku a dávam si na uši slúchadlá. Krásne zvuky, ktoré plynú priamo do mojich uší ma veľmi uvoľňujú. Aj keď dražba neprebehne podľa mojich predstáv, som kľudnejšia.

Meditácia

Meditácia ukľudňuje a pomáha nájsť vnútornú rovnováhu. Zatváram oči, niekoľko hlbokých nádychov a začínam meditovať. Naozaj to funguje! Cítim sa veľmi dobre a 30 minútové ticho ma veľmi uvoľňuje a vďaka nej začínam onedlho dražiť ďalej.

Dobré jedlo!

Jedenie v stresových situáciách môže mať za následok niekoľko kilogramov navyše. Avšak chutnučký kakaový keksík alebo niekoľko kociek čokolády je najlepšou protilátkou na nervy. Zlepšuje náladu a uvoľňuje napätie. 🙂

Milovaný maznáčik

Nie je nič úžasnejšie ako pritúliť milovaného štvronohého miláčika. Pohlaskať psa, vziať na kolená mačku. Už samo pozeranie sa na zvieratá spraví, že sa budete cítiť lepšie. Prechádzka s milovaným maznáčikom či hra s ním spravia, že rýchlo zabudnete na zlé veci.

Toto sú moje spôsoby na boj so stresom pri dražení na wellbid.com. V určitej miere je stres motivujúci a je nám trochu potrebný. Aké sú Vaše spôsoby prežitie ťažkých chvíľ?

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.