Dražte bezpečne s wellbid.com – 3

Povedal Vám v poslednom čase kolega, že sa stretol s aukčným portálom, ktorý sa podobal na wellbid.com? Nahováral Vám, že je to proste iná stránka, ktorá patrí do wellbid.com? Nie je to možné! Sme jediní svojho druhu! Čo robiť, aby ste sa vyhli omylu?

16.02.2015_MF_4Predovšetkým – adresa a logo!

Portál vystupuje výlučne pod názvom wellbid.com. Žiadna iná adresa (ani podobná) nevedie k nám! Preto, ak vojdete na podobnú stránku, len s iným názvom, budete na zlej adrese. Wellbid spoznáte vždy po charakteristickom zelenom logu a profesionálne pripravenej stránke.

Overená a pevná značka

Registráciou na iných aukčných portáloch si môžete lámať hlavu, či nebudete oklamaní. Či Vám bude produkt, ktorý vyhráte, fakticky doručený. Či tovar vyzerá tak, ako je ukázaný na fotke na karte aukcie. My Vám dávame 100% istotu, pretože sme overonou značkou, pôsobíme na svetovom trhu už viac ako 6 rokov a skoro milión ukončených aukcií iba potvrdzuje našu silnú pozíciu na trhu.

Intelektuálne vlastníctvo

Vošli ste na stránku neznámeho aukčného servisu a všimli ste si, že texty, ktoré sú tam publikované, sa až príliš podobajú našim alebo sú skopírované? Buďte v strehu! Pamätajte, že pravidlá Portálu, ktoré sú dôkladne opísané v Obchodných podmienkach, Nápovede  a FAQ boli napísané v prístupnom jazyku a my sme ich autormi. To isté sa týka aj príspevkov na blogu. Ak ste na inom blogu prečítali text, ktorý bol už publikovaný na Portáli Wellbid.com, znamená to, že niekto iný využil našu prácu bez nášho vedomia. Nahláste nám to!

Rýchly kontakt so Zákazníckou podporou

Máte otázku? Kontaktuje Zákaznícku podporu a v najbližšom možnom čase dostanete vyčerpávajúcu odpoveď. Čo je dôležité – nikdy nebudete uvedení do omylu. Máte istotu, že po druhej strane sedí dokonale vyškolená osoba, ktorá Vám chce pomôcť problém vyriešiť.

Pamätajte! Stránok, ktoré ponúkajú možnosť získania predmetov za pár centov je veľa, no výnimočné miesto je iba jedno! Nenechajte sa nachytať, stavte na overenú a pevnú značku – Wellbid.com

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.