Oplatí sa čítať Obchodné podmienky!

Asi mnohí z Vás pred utvorením účtu na rôznych portáloch kliká automaticky „ďalej“ a ani si len neprečíta obchodné podmienky. Takto však úplne nevedomky môžeme porušiť pravidlá, s ktorými sme sa neoboznámili z vlastnej viny. Chcela by som Vám pripomenúť niekoľko pravidiel, opísaných v Obchodných podmienkach Portálu wellbid.com, ktoré sú podľa mňa veľmi dôležité a ktoré som si sama na začiatku draženia neprečítala.

[pullquote]Rozhodne všetkým odporúčam dôkladné oboznámenie sa s Obchodnými podmienkami Portálu wellbid.com.[/pullquote]

1. Pri zakladaní účtu musíte uviesť skutočné údaje, pretože v každech chvíli môžete byť vyzvaní o potvrdenie správnosti týchto údajov. Radosť z víťazstva sa môže zle skončiť pre neplnoletých (dražiť tu môžu výlučne plnoleté osoby) alebo tých, čo vpísali vymyslené údaje.

2. Dôležitý je tiež zákaz účasti „súvisiacim účtom“ na jednej Aukcii. Keď sa zistí, že na aukcii spolu dražia používatelia s rovnakou adresou trvalého pobytu ale využívajúce ten istý počítač, tieto účty sú blokované. Myslím si, že je tu mnoho takých, ktorí premýšľajú, ako sa dať do spolku iným hráčom. Klamstvo má však krátke nohy.

3. Zapojením sa do hry musíte pamätať o platiacich limitoch. V priebehu mesiaca môžete vyhrať 5 Aukcií s predmetom. Druhý limit platí pre BIDy – môžete vydražiť 1 balík denne.

28.02.2015_MF4. Z pohľadu používateľa je dôležité to, aby bolo možné predmet vymeniť na BIDy. Táto možnosť umožňuje nazbieranie celkom peknej sumy BIDov, ktoré sú tak veľmi potrebné v boji o iné predmety vystavené na Aukciách.

Je to iba časť pravidiel, ktoré je možno nájsť v Obchodných podmienkach. Je toľko informácií, o ktorých používatelia nemajú ani len potuchy. Chcem Vás len upozorniť, ako dôležité je dôkladné oboznámenie sa s všetkými ustanoveniami Obchodných podmienok. Po prečítaní záložiek Nápoveda a FAQ a dražení na niekoľkých Aukciach si ich môžeme pozrieť s oveľa väčším porozumením.

Rozhodne všetkým odporúčam dôkladné oboznámenie sa s Obchodnými podmienkami Portálu wellbid.com – nájdete tam veľa užitočných informácií.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.