Noví pomocníci v kuchyni!

Kuchyňa je najdôležitejším miestom každého domu. V žiadnej kuchyni, malej či veľkej, nemôžu chýbať rôzne doplnky, ktoré uľahčujú prípravu jedál a prechovávanie potravín. Pozrite sa, aké doplnky do kuchyne sa objavili na našich Aukciách. Prezradíme Vám na začiatok, sú to doplnky od značky Joseph Joseph.

[pullquote]V kuchyni sa predovšetkým počíta výhoda, ktorú zabezpečujú múdro zaprojektované doplnky.[/pullquote]

Medzi praktické doplnky určite patria Nádoby na potraviny Nest Storage 81005. Sada 6 nádob rôznej veľkosti Vám konečne pomôže udržať poriadok v kuchyni. Môžete v nich tiež skladovať potraviny – potraviny budú v chladničke čerstvé omnoho dlhšie.

Na Portáli wellbid.com môžete vydražiť modernú Nádobu na chlieb 80041, ktorá je zhotovená z melaniny. Pečivo tak dlhšie zachová svoju chuť a vôňu. Berúc do úvahy výhodu domovníkov, chlebník bol vybavený ručným úchvytom, ktorým je otváranie a zamykanie nádoby omnoho ľahšie. Dubová pokrievka môže plniť funkciu krájacej dosky.

Možno by sa Vám páčila praktická Sakuchareczkada 4 krájacích dosiek Index Advance 60030. Každá z nich je určená pre iný typ potravín. Na modrej pokrojíte ryby a morské ovocie, na červenej – mäso. Biela je určená pre uvarené potraviny a zelená pre ovocie a zeleninu. Nápomocné sú záložky s obrázkami a protišmykové stopky. Vďaka funkcjonálnemu stojanu Vám v kuchyni nezaberú veľa miesta.

Pokrájané prísady treba niekde vložiť. Tu Vám s pomocou prichádza kompaktná Sada 9 nádob a kuchynských doplnkov Nest Plus 40031. Dve misky so stabilným gumovým dnom sú ideálne na prípravu šalátov a miešania sypkých produktov. Sada obsahuje tiež sitko a cedník a je obohatená taktiež o farebné mierky.

V kuchyni sa predovšetkým počíta výhoda, ktorú zabezpečujú múdro zaprojektované doplnky. Kupujte za pár centov a hľadajte iné originálne doplnky na Aukciách Portálu wellbid.com.

Táto prezentácia vyžaduje JavaScript.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.