Dražte a kupujte za centy!

Chcel by som povzbudiť všetkých tých, ktorí sa s Portálom wellbid.com ešte len zoznamujú, aby dražili. Tu môžete kupovať perfektné produkty ľahko a bez stresu. Dovoľte, aby som Vám porozprával, ako sa to podarilo mne. Možno tak povzbudím aj iných do „wellbidovania”.

[pullquote]Wellbid.com umožňuje tešiť sa z výhry mnohými spôsobmi.[/pullquote]

Po prvé – musíte sa zaregistrovať. Po druhé – dražiť. A potom môžete prevziať svoj vysnívaný predmet. Áno, je to tak jednoduché. Nadarmo hľadáte ľahší spôsob nakupovania vecí, ktoré potrebujete. Všade inde na ne budete musieť minúť omnoho viac. Tu ich môžete získať za pár centov a nie je to žart. Kto neverí, nech to sám skúsi. Samozrejme, každému odporúčam, aby si pred pristúpením do hry prečítal pravidlá a rady na blogu. Tak získa vedomosti potrebné na úspešné draženie. Samotné draženie je veľmi ľahké, no musíte byť v strehu. Ak sa nebudete sústrediť – počet Vašich BIDov sa môže veľmi rýchlo znížiť. Samozrejme, vyhraná aukcia Vám vynahradí všetky predošlé straty!

Wellbid.com umožňuje tešiť sa z výhry mnohými spôsobmi. Vy rozhodujete, čo s tým spravíte – môžete poprosiť o zaslanie tovaru, alebo ho vymeniť na BIDy či hotovosť. Portál je naozaj priateľsko nastavený k svojim používateľom. Nikde inde som sa nestretol s tak milým a profesionálnym prístupom!

25.02.2015_MFKeď sa pozrieme čo i len na ponuku produktov alebo zákaznícku podporu, tento portál je jediný svojho druhu. Ak chcete kúpiť nejaký darček, nenájdete lepšiu ponuku ako na wellbid.com. Tu môžete kúpiť napríklad aj tie pneumatiky z reklamy. A nie je to žiaden vtip, ale čistá pravda! Môžete si vybrať spomedzi veľkej ponuky fotoaparátov, elektroniky alebo telefónov.

Kto by sa nepotešil z novému smartfónu? Možno si chcete zadovážiť nový počítač, ponuka je veľká. Gazdinky nájdu pre seba niečo v kategórii Dom a Vy. Portál tiež nezabúda na naše deti. Môžete tu nájsť široký výber hračiek pre deti v rôznom veku. Sú tu samozrejme aj všetkými zbožňované parfumy a sú to naozaj svetové značky.

Ak niekto plánuje kupovať na wellbid.com a nie v nákupnom centre, môže tu za tú istú sumu kúpiť až päťkrát viac vecí, než plánoval. A to všetko počas skvelej a vzrušujúcej zábavy! Preto Vás všekých pozývam, poďte si zadražiť!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.