Upratovanie môže byť príjemné!

Prach, ktorý sa hromadí v každom kúte nášho bytu, a ktorý je všeobecne známym alergénom, roztoče, peľ vo vzduchu alebo srsť našich domácich miláčikov. S pomocou nám môže prísť vysokej triedy vysávač, Váš spoľahlivý spojenec v boji o udržiavanie čistoty vo Vašom dome.

23.02.2015_MFNa trhu sú dostupné rôzne modely známych značiek. Ako začať hľadanie toho najideálnejšieho? Pozrite si ponuku Portálu Wellbid.com Tu určite nájdete produkt, ktorý splní očakávania aj tých najnáročnejších.

So sáčkom, bez sáčku alebo čistenie na mokro?

Najpopulárnejšie sú stále klasické vysávače, ktoré majú výmenný sáčok, ako napríklad Philips PerformerPro FC9197/91, pretože sú cenovo dostupné a výhodne sa používajú. Avšak nečistoty hromadené v sáčku môžu po určitom čase upchať saciu trubicu, čím sa znižuje sacia sila zariadenia, a predovšetkým, môže tvoriť silný alergén pre osoby alergické na prach.

Preto sú tieto typy zariadení vytláčané bezsáčkovými vysávačmi, ako napríklad Dyson DC52 Allergy Care, ktorý je odporúčaný hlavne alergikom. V zariadení boli použité najnovšie technológie, vďaka ktorým nie je nutné čistiť filter alebo celé zariadenie po každom použití. Žiadna údržba však neznamená stratu sacej sily a alebo zmenšenie účinnosti v odstraňovaní baktérií a špiny

Ozajstným hitom na trhú sú teraz automatické vysávače, ktoré pracujú samostatne a efektívne vyčistia každý povrch. Odstránia prach, srtsť a všetkú špinu. Patrí tu iRobot Roomba 620, ktorá sa nebojí kobercov, kachličiek či linolea. Stačí ho zapnúť a on nebojácne „navštívi“ každý, aj nedostupný kút.

Oplatí sa pozrieť aj na vysávače čistiace na mokro, ako napríklad najnovší iRobot Roomba Braava 380, efektívne zbiera z podlahy prach a omrvinky a poradí si s odstránením nečistôt.

Doma sa Vám tiež zíde parový čistič Black & Decker, ktorý pomocou horúcej pary zneškodní 99,9 % baktérií bez použitia chemikálií a zanechá povrch sterilný.

Bez ohľadu na to, aký typ vysávača zvolíte, pamätajte na to, aby ste začali od Portálu wellbid.com. Vydražené zariadenie dá dvojitú spokojnosť – záruka dokonalej kvality a neuveriteľných výsledkov za neuveriteľne nízku cenu.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.