Dražte bezpečne s wellbid.com – 2

Aukčné portály naberajú na popularite. Na internete stále častejšie vznikajú nové stránky ponúkajúce možnosť zadražiť si a získať predmety za malé sumy. Tieto portály sa veľmi podobajú na Portál wellbid.com. Nedajte sa zviesť, sme jediní svojho druu!

small_2Našou prevahou je dlhé pôsobenie na trhu

Prvá aukcia sa na Portáli konala 13. októbra 2008 a odvtedy sme previedli skoro milión dražieb! Obrovský záujem zo strany záujemcov o vzrušujúce aukcie spravil, že v krátkom čase nastala naša expanzia – súčasne pôsobíme v desiatkach krajín na 5 kontinentoch a nemienime na tom prestať. Okruh spokojných používateľov rastie každým dňom!

Na našej ťažko vypracovanej popularite sa snažia priživiť novo vznikajúce aukčné portály, ktoré nie sú s nami spojené v žiadmom smere. Snažia sa budovať pozíciu na renomé
wellbid.com. Ich cieľom je čo najviac prirovnať sa k nám, aby prilákali čo najväčší počet záujemcov. Niekedy nemajú vlastnú totožnosť, pretože bez zábran (a nášho súhlasu!) opakujú naše nápady a niekedy ich doslova kopírujú! Nedajte sa zmiasť kópiami, stavte na overenú a pevnú značku – wellbid.com.

Sme prítomní v médiách!

Sme zapojení do mnohých zaujímavých projektov – sme napr. patrónom tímu WRC vodičov, do ktorého patrí Bernardo Sousa a Hugo Magalhães. Boli sme prítomní v populárnych televíznych programoch a našu činnosť podporuj osoby z šoubiznisu. Medzináronou veľvyslankyňu Portálu wellbid.com sa stala modelka a Miss Euro 2012, Natalia Siwiec. Naše logo je rozpoznávané na celom svete, preto si nás nepomýlite s žiadnym iným portálom!

Dôkladná podpora a pomoc

Naši používatelia sa nemusia obávať, že ich otázky ostanú bez odpovede a nikdy nebudú uvedení do omylu. Naše Obchodné podmienky, Nápoveda, databáza najčastejšie kladených otázok (FAQ) a príspevky na blogu, boli utvorené od základov nami ale aj s Vašou pomocounašich používateľov. Stretli ste sa s veľmi podobnými na inom portáli? Kvôli vlastnej bezpečnosti si tam účet nezakladajte.

Pamätajte, je veľa stránok, ktoré ponúkajú získanie predmetov za pár centov, ale výnimočné miesto je iba jedno! Kliknite na wellbid.comVáš aukčný Portál.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.