Mám to rád!

18.02.2015_MFRád sa vraciam domov, sadám do svojho obľúbeného kresla a otváram stránku wellbid.com, kde môžem sledovať alebo zúčastňovať sa fantastických aukcií.

Rád tiež vyhrávam nad tími, čo sa mi vyhrážajú na chate, a mám rád náskok pred nováčikmi.

Mám rád nápis „Ukončená“ po ukončení dražby, ktorá prebieha už dosť dlho. Samozrejme, keď sa môj login nachádza v kolónke víťaza.

Rád sledujem, ako si radia moji obľúbení používatelia, ktorých úprimne fandím. Sú to obyčajne vytralé osoby, ktoré bojujú od začiatku do konca.

Mám rád, keď sa aukcie končia s malými koncovými sumami a ak sa stane, že môj login je posledným prihadzujúcim, som v siedmom nebi.

Mám rád vyhrávanie balíkov BIDov  a rád sa pozerám, ako ich počet na mojom účte rastie.

Mám rád, keď limity vyhratých aukcií na mojom účte sú už uvoľnené. Tridsaťdňové vyčkávanie na opätovnú možnosť účasti v dražbách je dosť vyčerpávajúce.

Rád dostávam krásnu sumičku BIDov za príspveky na Blog.

Mám rád všetko, čo ponúka stránka wellbid.com, pretože okrem možnosti získania predmetov tu môžete stráviť svoj čas zaujímavo. Čas, ktorý niekedy neviem ako využiť a namiesto toho, aby som ho prespal alebo stratit bezzvratne, radšej ho využijem na zábau. Podarujme si trochu šťastia a úsmevu, ktorý je obyčajne prítomný na tvári vo chvli, keď sme VÍŤAZOM práve my.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.