Dražte bezpečne s wellbid.com – 1

V globálnej sieti rastie počet stránok, ktoré vábia používateľov atraktívnymi ponukami. Internetové obchody a portály združujú stále väčší počet záujemcov nielen nakupovaním, ale tiež trávením času pred monitorom.

smallTakýmto miestom je bez váhania aj wellbid.com, jeden z lídrov a spolutvorcov segmentu entertainment shopping. Je to výnimočný portál a jediný svojho druhu, teší sa dôverou medzi miliónmi spokojných používateľov internetu.

Voľba správnej internetovej adresy

Nedajte sa zvieť známemu, ktorý tvrdí, že u nás dražil a prihlasoval sa na úplne inej adrese. V poslednej dobe sa v internete množia aukčné portály, ktoré chcú budovať svoju pozíciu na našom renomé a popularite. Na wellbid.com sú spojenia šifrované, preto máte záruku bezpečenstva.

Pamätajte! Portál je na celom svete známy ako wellbid.com. Klikajúc na http://wellbid.com/index.html, máte 100% istotu, že ste prišli práve k nám!

Využívajte svoj počítač

Na Portál Wellbid.com sa prihlasujte vždy zo svojho osobného počítača, ktorý ma stále aktualizované antivírusové zabezpečenia.

Nedražte v internetových kaviarniach alebo knižnici a neposielajte odtiaľ dokumenty (potrebné na verifikáciu prevádzanú Portálom)! Neprevádzajte tam taktiež platby za aukcie. V miestach, kde má prístup k internetu každý a využíva ho veľa osôb, môžete byť ľahkým cieľom osôb, ktoré vykrádajú heslá alebo čísla kreditných kariet. Buďte v strehu!
Nesprístupňujte tiež svoje prihlasovacie údaje nikomu, ani najbližším členom rodiny. Vďaka tomu máte istotu, že nikto nevyužije Váš účet na Portáli.

Znalosť Obchodným podmienok

Pred registráciou si dôkladne prečítajte Obchodné podmienky Portálu wellbid.com. Obsahujú o nás dôkladné informácie, budete uvedomení, kím sme a spoznáte svoje práva, privilégia a pravidlá, aké platia pre každého používateľa.

Máte otázky? Kontaktujte nás!

Zákaznícka podpora Portálu Wellbid.com odpovie na každú Vašu otázku. Môžete sa s nami skontaktovať prostredníctvom formulára, dostupného na stránke.

Píšte smelo, Vaše otázky neostanú bez odpovede. Máte záruku, že po druhej strane je vždy spoľahlivý zamestnanec Zákaznickej podpory, ktorý spraví všetko pre to, aby Vám pomohol problém vyriešiť.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.