Vydražil som si lásku!

Veľmi dlho som hľadal niečo, čo bolo v mojom prípade strašne ťažké nájsť – lásku. Osud spravil, že som našiel pravé šťastie vďaka účasti na aukcii na stránke Welbid.com. Všetko to začalo pred dvomi rokmi, 14. februára…

13.02.2014_MF_wellbidNie som z tých, ktorí balia baby a bolo dosť ťažké nájsť fajn dievča, s ktorým by som mohol tvoriť hodnotný vzťah. Rozmýšľal som aj nad využitím zoznamovacej stránky, no pristupoval som k tomu dosť skepticky. Rezignovaný a strápený som prezeral stánku za stránkou. Náhodou som natrafil na veľmi povzbudivú reklamu aukčného portálu Wellbid.com. Chcel som odhoniť myšlienky od môjho smutného, samotného života. Rrozhodol som sa trochu rozveseliť a zaregistroval som sa. Kúpil som si balík BIDov a začal som prezeral kategórie s produktami. Nechcel som dražiť drahé predmety. Stačil by mi produkt, ktorého hodnota neprekračuje sto eur. Padlo na parfum. Nemyslel som si, že súboj bude až tak zaťatý. Už som skoro zapochyboval, ale osud bol láskavý – zvíťazil som! Teraz si myslím, že tento malý úspech zažal sériu pozitívnych udalostí, ktoré ma stretli v mojom živote.

Keď mi kuriér priniesol balík, rozbalil som ho a… ostal som sklamaný. Pred pristúpením do aucie som si nevšimol, že som dražil dámsky parfum! Nemal som ho bohužial komu dať, preto som sa rozhodol ho predať. Na odpoveď som nemusel dlho čakať. Prvý telefón bol aj posledným. Očaroval ma príjemný dámsky hlas, ktorý som počul v slúchadle. Bol mi dosť povedomý...

Keďže dievčina bývala neďaleko, dohodli sme sa na odbere. Náhoda chcela, že dátum stretnutia bol na Valentína. Čakajúc na dohodnutom mieste som sa prizeral okoloidúcim zaľúbeným párom… V tom ktosi nenápadne dotkol moje rameno, aby som sa nezľakol. Otočil som sa a uvidel som prekrásne dievča, v ktorej som rozpoznal moju dávnu lásku z mladosti. Ona bola tiež veľmi prekvapená týmto stretnutím po rokoch! Išli sme na čaj a rozprávali sme sa niekoľko hodín. Spomínali sme na krásne chvíle na strednej. Opäť vzbĺklo to čaro, ktoré bolo medzi nami pred toľkými rokmi. Parfém? Ten bol fantastickým valentínskym darčekom!

Na aukčnom portáli Wellbid.com môžete nájsť mnoho fantastických vecí. Ja som tu našiel vďaka portálu moju životnú lásku. Za malý počet BIDov som si vydražil šťastie, ktoré je na nezaplatenie!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.