Svadba ako z rozprávky

Našu svadbu sme mali nedávno. Organizácia svadobnej hostiny je finančne dosť náročná. Z celého radu povinností sme museli objednať fotografa, ktorý by uvečnil na fotkách tieto magické chvíle podľa našich predstáv. Nečakane prišiel s pomocou náš strýko a… Wellbid.com!

11.02.2015_MFHľadanie dobrého fotografa, ktorý poskytuje služby za prijateľnú cenu, bolo doslova výzvou. Fotenie svadobného obradu a hostiny až do polnoci, plus fotenie v prírode, cena niekoľko stovák eur. K tomu CD-čka, fotoalbum, obrábanie fotiek… cena stúpala!

Stratili sme už nádej, že sa nám podarí nájsť na náš termín toho správneho fotografa, ktorý poskytne svoje služby za prijateľnú cenu a fotky budú podľa našich predstáv. Vzali sme do úvahy aj môjho strýka, ktorý sa vyzná v tématike fotografovania, od technickej aj od praktickej stránky. Ako amatér fotil na každej rodinnej udalosti. Bohužial, nemá profesionálny fotoaparát, ktorý je pri svadobnom fotení nevyhnutný.

Strýko prišiel neočakávane s inicjatívou a kontaktoval nás. Popravde sa chcel pochváliť svojou novo získanou korisťou – super moderný fotoaparát, ktorý vydražil na Wellbid.com. Podarilo sa mu tiež k nemu získať kvalitný objektív, ktorý zachytí každý detail v rôznej vzdialenosti, pamäťovú kartu s veľkou kapacitou, ktorá zaručuje vykonanie stoviek fotografií a blesk, ktorým spraví fotky aj pri veľmi slabom osvetlení. Strýko si „osvojil“ nový fotoaparát veľmi rýchlo, preštudoval si odbornú literatúru, trénoval na niekoľkých rodinných akciách a rozhodol sa, že si založí živnosť, čím si splnil svoj dávny sen.

My sme boli prví strýkovi klienti. Plne som mu dôverovala. Videla som jeho „portfólio“ a vedela som, že splní naše očakávania! Nemýlila som sa. Fotky sa všetkým páčili a na fotkách zachytil emócie, ktoré toho dňa sprevádzali nás a našich hostí. Zachytil všetky vzrušujúce chvíle…

Môžem smelo tvrdiť, že Wellbid.com zachránilo našu svadbu 🙂 Vďaka fantastickému vybaveniu, ktoré si strýko vydražil za lacný peniaz na tomto portáli, sa mu podarilo zachytiť pre nás výnimočné chvíle. Máme pamiatku na celý život, ktorá je na nezaplatenie
!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.