Posielaš, kam chceš

Chceš spraviť prekvapenie manželke, svokre alebo synovcovi, ktorý býva na druhom konci Slovenska? Tvoj kamarát má narodeniny a chceš mu darovať malú pozornosť? Vydraž predmet na našich aukciách a a pošli ho svojej rodine alebo priateľom.

06.02.2015_MFVšetci vieme, ako často nám chýba čas na nájdenie správneho daru. Častokrát si spomeniem na narodeniny v poslednej chvíli. V obchodných domoch naháňačka za tou správnou vecou trvá častokrát mnoho hodín a na internete ťažko nájsť niečo poriadne. Medzi tovarmi, ktoré sú chabej kvality, hlavne na aukčných portáloch. Mnohokrá si sa presvedčil, že na aukciách Portálu wellbid.com je to iné – môžeš lacno a rýchlo kúpiť celé množstvo darčekov pre svojich blízkych.

Čo ak osoba, ktorej chceš spraviť radosť býva ďaleko? V tom prípade častokrát rezignujeme z kúpy darčeka. Vychádzame Vám v ústrety aj v prípade takejto situácie. Najnovšou funkciou na našom Portáli je totiž možnosť zadania ľubovoľnej doručovacej adresy pri každej vyhranej aukcii! Pre manželku vydraž elegantný parfum, priateľovi pošli nákupnú poukážkuSvokra by sa mohla potešiť z novej žehličky a synovec z Lego stavebnice.

S portálom wellbid.com je nakupovanie darčekov jednoduché a príjemné. Bez chodenia po obchodoch, bez nutnosti posielania balíkov. Vydražte darček na našich aukciách – je to skvelý nápad ako originálne prekvapiť.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.