Deň, ktorý zmenil môj študentský život!

Ak si bol alebo ešte stále si študentom, tak určite vieš, ako ťažKý vie byť každodenný boj s realitou. Život v internáte a neustále chýbajúca hotovosť môžu byť na obtiaž. Preto pochopíte moju radosť z neočakávanej výhry na aukciách Portálu wellbid.com. Vďake nej sa mi podarilo vyplniť plán s malým finančným nákladom. Plán, ktorý bol podľa môjho názoru nedosiahnuteľný.

28.01.2015_MFŠtudentská realita: budíček sa snaží vyhnať ma z postele už po niekoľkýkrát, no nevzdával som sa. Aj napriek tomu, že už bolo poludnie a cvičenia na univerzite boli v plnom prúde, oddával som sa sladkej lenivosti. S úsmevom na perách som si pripomínal, ako skvelo som sa predchádzajúcej noci bavil na párty.

V relaxe mi však bránila jedna myšlienka. To, že bol najvyšší čas začat intenzívne študovať. Skúškové bolo predo dvermi. Peniaze, ktoré som mal odložené na skrypty sa mi minuli mihnutím oka…

Nemal som vlastný laptop, využíval som tie dostupné na internáte. Je to veľmi obtiažne, hlavne ak sa necítite veľmi dobre. Zapol som teda počítač a osvietilo ma! „Nejaký čas tomu som sa predsa zaregistroval na Portáli wellbid.com a kúpil som si balík BIDov! Pozriem sa, čo majú na stránke nové!“ Rýchlo som sa prihlási a tu milé prekvapenie – na účte mi ešte zostalo niekoľko BIDov! Nečakal som!

Rozhodol som! Začal som dražbu najnovšieho laptopa. V prestávkach medzi písam semestrálnej práce som sledoval priebeh aukcií. Nastavil som automat a vrátil som sa k mojim povinnostiam.

Bol som zvedavý a v určitej chvíli som nazrel na stránku. Nemohol som tomu uveriť!Neuveriteľné! Stačilo niekoľko prihodení a už sa môžete tešiť z nového predmetu! Študujem matematiku a moje vedomosti z tejto kategórie mi určite pomohli.

Teraz už nebudem musieť vychádzať z mojej izby. Počítač budem mať svoj vlastný. Moderný, získaný za pár centov. Teraz budem môcť písať semestrálne práce priamo v posteli 🙂

Ďakujem Portál wellbid.com. Nová vec, ktorú sa mi podarilo vyhrať za pár centov, sa mi určite zíde a zlepšila moju situáci. Uľahčuje mi môj študentský žívot!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.