Nočné draženie

Mnohí z nás sa zamýšľajú nad tým, kedy je najlepší čas na pristúpenie do dražby: ráno, večer alebo až keď žiari mesiac? Nočné draženie láka asi najviac – časť používateľov si myslí, že po západe slnka sú aukcie menej obliehané.

26.01.2015_MFV noci, samozrejme, vo väčšine prípadoch… spíme. Neznamená to však, že po západe slnka život na aukciách tíchne.

Prihadzovať môžu tak noční hráči, ako aj spachtoši zakopaní v perinách. Prví volia ručné prihadzovanie, druhí zapísajú Automat a potom, šup do postele.

– Kedysi som mal ako stratégiu nočné prihadzovanie. Zaskočilo ma, že počet nočných používateľov nie je vôbec menší od tých, čo bojujú cez deň – hovorí Jadzik84.

Taký istý názor má aj kajak89: Hodina priebehu aukcie nemá vplyv na počet účastníkov aukcie. Nemyslite si, že dražiac v noci určite vyhráte.

Trochu iný názor má Fifa1 pre neho má nočné prihadovanie význam, hoci uvádza: nikdy nemám 100% šancu na víťazstvo.

Aj tak je vždy najdôležitejšie vybrať tú najlepšiu stratégiu. Veľmi dobrou možnosťou je zapnutie Automatu, hlavne, ak si radi po západe slnka zdriemnete pred počítačom. Automat za Vás prihadzuje a Vy si v tom čase môžete oddýchnuť. Neviete však, ako dražia na druhej časti zemegule vaši protihráči. Dobrým východiskom je ručné prihadzovanie. Iní používatelia predsa mohli nastaviť Automaty na nevystačujúci počet prihodení. Ak pritom išli spať, uspali aj svoju pozornosť. Môže sa preto ľahko stať, že získate predmet pre seba rýchlejšie, ako ste si mysleli.

Bez ohľadu na druh zvolenej stratégie, pamätajte na to, že na našich aukciách môžete dražiť 24 hodín denne. Portál sa prispôsobí Vášmu voľnému času, nie naopak. Nemusíte si dávať pozor, aby ste začali dražbu v tej správne chvíli. Nemusíte sa obávať, že prespíte príležitosť na získanie atraktívneho predmetu.

A Vy? Kedy najradšej dražíte? Keď je za oknom súmrak, zavčasu ráno alebo popoludní Podeľte sa s nami svojimi skúsenosťami.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.