Zapojte sa do Partnerského programu

Odporúčajte Portál wellbid.com iným a získavajte Partnerov – v krátkom čase můžete získať celkom peknú sumu peňazí. Bez vlastného vkladu. Stačí hlava plná nápadov, ako naše Aukcie reklamovať.

23.01.2015_MFAk sa chcete zapojiť do Partnerského programu, nemusíte byť používateľom Portálu wellbid.com. Stačí, ak vojdete na stránku Programu  a vytvoríte si Účet Partnera. Po prihlásení budete mať prístup k profesionálnym príručkám, vďaka ktorým budete vedieť, ako sa stať Partnerom a ako začať on-line kampaň od základov. Budete mať k dispozícii systém správ, ktoré Vám umožnia analyzovať efektívnosť Vašich krokov. Vďaka unikátnym identifikátorom, pridaným ku každému odkazu, získate možnosť sledovať, ako jednotlivé reklamy fungujú. Ponúkame tiež podporu zo strany manažérského tímu.

Provízia za každého nového Používateľa sa pripočíta jednorázovo podľa atraktívnych odmien. Konkrétnu sumu budete dostávať za prvý nákup balíku BIDov, ktorý si zakúpi Vami získaný Používateľ. Ak sa vďaka Vám niekto zaregistruje v Partnerskom programe a zapojí sa do Vašej partnerskej siete, táto aktivita sa Vám tiež oplatí. Výška provízie je v tomto prípade totiž 15% z príjmov Vami získaného Partnera, počítané po dobu šiestich mesiacov od dátumu registrácie. Províziu môžete vyplácať na svoj PayPal účet, bankový účet alebo si ju môžete prevziať vo forme šeku.

Po prihlásení dostanete prístup k svojmu osobnému odkazu na odporúčanie stránky a hotových bannerov v mnohých formátoch, ktoré sme pripravili pre našich Partnerov. Bannery a odkazy sú dostupné v rôznych jazykových verziách, vďaka čomu budete môcť reklamovať Portál aj v iných krajinách!

Kde reklamovať Portál wellbid.com?

– na svojom blogu/www stránke – umiestnite ľubovoľný banner na svojom blogu alebo internetovej stránke;

– pomocou e-mailovej správy – v stopke svojho mailu umiestnite odkaz do Partnerského programu. Vtedy ho dostane každý, komu správy zasielate;

– na internetových fórach – reklamujete náš Portál na rôznych tématických fórach; na konci každej výpovede dajte odkaz a podporte iných, aby sa registrovali;

– na sociálnych sieťach – publikujte informácie ohľadom Portálu na svojich profiloch, napr. na Facebooku.

Trpezlivá a systematická práca Vám určite prinesie mnoho výhod. Reklamovanie Portálu wellbid.com môže pre Vás znamenať stabilný príjem a vysokú spokojnosť. Tak dlhšie nečakajte!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.