Je Portál wellbid.com pre mňa?

Čím sa líši Portál Wellbid? Odkiaľ sa berie jeho popularita? Veľa ľudí sa už prekonalo na vlastnej koži o tom, že wellbid.com je práve pre nich. Dá sa povedať aspoň niekoľko dôvodov, kvôli ktorým sa oplatí dražiť na našich aukciách. Pozrite sa sami!

czy_za10groszy_jest_dlamnie4_MFDražiac na aukčných portáloch ste sa určite zamýšľali nad tým, či fotografia predstavuje produkt, ktorý dražíte. Obávali ste sa niekedy, že po vyhraní dražby a zaplatení Vám vystavovateľ produkt nedodá? Mali ste tiež podozrenie týkajúce sa negatívnych komentárov, dlhého času doručenia alebo že sa Vám predávajúci vôbec neozve? Koľkorát vyvolala vo Vás vyvolávacia alebo konečná cena pochybnosti a dražby ste sa v konečnom dôsledku nezúčastnili?


Účasťou na aukciách Wellbid môžete byť úlne spokojní! Po prvé, výhodou našich aukcií je to, že nemajú minimálnu cenu – dražba sa začína vždy od 0 € a konečná cena je vždy šokujúco nízka. Po druhé, všetky predmety vystavené na aukciách sú nové a v originálnom balení. Máte záruku, že produkt vyzerá rovnako ako na fotografii, je funkčný a pochádza od dôveryhodného dodávateľa.

Na Wellbid môžete dražiť 24 hod. denne. Deň a noc – to Vy rozhodujete, kedy budete prihadzovať. Do aukcie sa môžete zapojiť v každej chvíli. V dennom aj nočnom dražení Vám pomôže Automat, ktorý šetrí Váš čas. Predstavte si takúto situáciu: nastavujete Automat, idete spať a ráno sa dozviete, že je výhra Vaša! Na našich aukciách je to možné. Preto si Používatelia veľmi vážia Automaty a stály prístup k dražbám.

Vaše otázky nezostanú bez odpovede. Zákaznícka Podpora reaguje na Vaše dotazy rýchlo a dôkladne vysvetľuje Vaše nejasnosti. Odpovede na najčastejšie kladené otázky nájdete tiež na stránke Portálu, v sekcii FAQ a Nápoveda. Na žiadnej etape kupovanie nie ste sami. Inými slovami – rýchly servis na každom kroku. Čo viac si môžete priať?

Wellbid je určite pre Vás. Prežitie neuveriteľných emócií sú dôvodom, prečo dražiť na aukciách. Plus predmety za atraktívne cenu, ktoré v obchodoch stoja majetok. Tu nikdo na nudu nenarieka. Všetci sa tu zato dobre bavia. Bavte sa aj Vy!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.