Miss Euro 2012 Natalia Siwiec veľvyslankyňou Wellbid!

Portál wellbid.com začal rok 2015 s neuveriteľnou podporou. Ideu nákupov na aukciách spojených so zábavou bude propagovať krásna Miss Euro 2012! Nemôžeme sa už dočkať tejto vzrušujúcej spolupráce.

NatalkaMFFotografie Natalie Siwiec obehli celý svet počas zápasov Euro 2012, ktoré boli organizované v Poľsku a na Ukrajine. Krásna modelka náruživo fandila poľskému družstvu a teraz bude propagovať Portál wellbid.com! Jej krásu budete môcť obdivovať v našej najnovšej reklamnej kampani už onedlho.

Portál wellbid.com som spoznala počas Gala Večera Hviezd v Poľsku. Toho večera som prvýkrát dražila a aukciu som hneď vyhrala! Bolo to neuveriteľné. Profesionálny fotoaparát som vyhrala len za 1 zloty. Emócie, ktoré sprevádzajú každú dražbu majú za to, že sa vždy skvelo bavím hovorí Natalia Siwiec.

Na Aukčnom Portáli Wellbid nájdete mnoho značkových produktov za pár centov a veľa pozitívnych emócií. Ak máte radi on-line aukcie tak ako Natalia Siwiec a chcete kupovať nové predmety za malý peniaz, príďte na wellbid.com a začnite zábavu!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.