Aplikácie na smartfón pre neho

Na svojom smartfóne ich máte niekoľko. Máte z nich úžitok doma, v práci, zídu sa v medziľudských vzťahoch so ženami. Využili ste ich mnohokrát pri riešení nejakého problému. Nižšie nájdete krátky prehľad aplikácií na smartfón, určených práve moderným mužom.

12012015_MFAsi každý muž videl aspoň jednu časť populárneho seriálu „MacGyver”. Chcete byť ako seriálový hrdina, ktorý si poradí v každej situácii? Stiahnite si viacfunkčnú aplikáciu Swiss Army Knife, ktorá sa skladá z niekoľkých užitočných náradí. Sada obsahuje napr. baterku, pravítko, stopky a zväčšovacie sklo. Pri domácich prácach sa zíde vodováha a ak zablúdite v tmavom lese, pomôže Vám kompas.

Fungovanie vo svete žien, nie je ľahké. Príručka Muža by to mala zmeniť. Nemusíte sa hambiť, občas máte problém rozpoznať farby alebo zapamätať si dôležitý dátum. Vďaka zoznamu farieb budete konečne vedieť, ako vyzerá napríklad benátska ružová. Naopak, zoznam dátumov Vám nedovolí zabudnúť na Valentín. Neviete, aký je rozdiel medzi sukňou a šatami? Pozrite sa do slovníka s pojmami zo sveta módy, kuchyne a kozmetiky. Zabodujte v očiach svojej priateľky znalosťou týchto pojmov!

Jednou z najzábavnejšich aplikácii pre muža je Pro Pickup Lines. Je to zoznam najvtipnjších textov, ktoré sa Vám môžu zísť pri zoznamovaní so ženami. Chcete jej ukázať, že máte mimoriadny zmysel pre humor? Pro Pickup Lines Vám napovie, ako na seba upútať pozornosť nežného pohlavia.

V skrini každého muža nájdeme aspoň jednu kravatu. Neznamená to vša, že ju vie každý zaviazať. Už nemusíte prosiť svoju partnerku, aby Vám s tým pomohla. Pomoc nesie aplikácia How to Tie a Tie – aplikácia s návodom viac ako 30 uzlov. Dozviete sa tiež, ako bezchybne zložiť vreckovku (ozdobnú vreckovku, ktorú sa vkladá do vrecka saka). Funkcia zrkadla umožní sledovať každé štádium viazania z tvojej perspektívy. Four-in-Hand ani Simple Double už nebudú čiernou mágiou.

Ak ste náruživým rybárom, určite sa Vám zapáči aplikácia iFishing. Samozrejme, nemôžeme to porovnávať s ozajstným jazerom, ale nie vždy máte čas na rybárčenie. Nachýlenie telefónu a dotknutie obrazovky simuluje použitie udice. Môžete si vybrať vhodné miesto alebo využiť loď so sonarom. Realistická grafika a prírodné zvuky dodajú hre ozajstné čaro.

Je to iba malá časť toho, čo môžete nájsť v obchodoch s aplikáciami. A aké sú Vaše oblúbené aplikácie na smartfón?

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.