Viac úspechov na dražbách

Každý, kto tu začína dražiť ráta s tým, že bude úspešný. Mnohí z Vás sú určite zvedaví, ako vyberať aukcie, v ktorých sa oplatí dražiť – rád sa podelím niekoľkými radami.

10012015_MFPrvá rada: sledovanie začnite od hlavnej stránky. Vidíme tam zoznam aukcií, na ktorých už dražba prebieha a aj také, na ktorých stopky pomaly odpočítavajú čas, no nikto ešte neprihodil. Neradím Vám vyberať aukcie z tejto pozície, pretože ich vidia všetci, čo prídu na stránku. Oplatí sa kliknúť na tlačidlo „viac“ a pohľadať také aukcie, ktoré neupútali ešte pozornosť iných používateľov.

Druhá rada: začnime od prezretia záložky „Štatistiky“. Na ich základe môžeme spraviť výpočty, preanalyzovať, či sme správne pripravení alebo či máme k dispozícii potrebný počet bidov. Pozrime si tiež záložku ukončených aukcií a nájdime tam daný predmet. Nájdeme tam podobné informácie, čo v štatistikách, ale taktiež údaje o čase začatia a konci aukcie. Umožní nám to lepšiu prípravu a odhad, o ktorej hodine sa vyplatí dražiť tento produkt najviac.

Tretia rada: pozrime sa, aké aukcie sa začnú v podobnom čase a koľko na nej stojí jedno prihodenie. Ak sa v danom čase začínajú tri dražby, na ktorých jedno prihodenie stojí 3 bidy, účasť hráčov sa rozloží rovnomerne. Ak by bol počet bidov za prihodenie rôzny, nebolo by to tak.

Štvrtá rada: vezmime do úvahy, koľko osôb draží na aukciách s balíkom 100 bidov. Ak v danej chvíli draží veľa osôb, na aukciách bude rušno. Nie je to príliš autoritatívna technika, ale niekedy to pomôže.

Piata a najdôležitejšia rada
: nedražme s nervami. Skúsme zachovať pokoj. Ponáhľanie sa môže viesť k zlým rozhodnutiam. Keď sme nervózni, radšej na chvíľku rezignujte z draženia a oddýchnite si.

Šiesta rada, na záver
: ak sa Vám nepodarí vyhrať, nebuďte zarmútení. Stáva sa to každému, aj najlepším hráčom. Netraťte nádej, šťastie sa na Vás usmeje!

Siedma rada, nepredvídaná: Snažte sa byť na stránke www.wellbid.com každý deň. Nenechajte sa prekvapiť zavedenými zmenami. Ja trávim 75% môjho času na stránke analýzou a hľadaním a iba (až) 25% dražením. Je dobré zachovať tieto proporcie.

Dúfam, že budete mať z mojich rád osoh a prajem Vám veľa šťastia.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.