Získavanie BIDov zadarmo

Máte chuť na dodatočné BIDy a to úplne zadarmo? Nič ľahšie – využite dostupné možnosti a dobite svoj účet. BIDy ako darček môžete dostať za: pochválenie sa výhrou, napísanie príspevkuna blog a účasťou v súťažiach. Nie je na čo čakať – BIDy zdarma čakajú!

09012015_MFPre účastníka dražieb nie je nič príjemnejšie ako víťazstvo na aukcii. Prečo by ste sa nemali podeliť radosťou s inými používateľmi wellbid.com? Stačí, ak vystavíte komentár k vyhraj aukcii s predmetom. Odfoťte sa s módnym smartfónom, exkluzívnym parfémom či elegantným mestským bicyklom. Zapózujte pri kávovare alebo ukážte, ako hráte na novej konzole. Ste nesmelí? Nevadí – pošlite fotku samotného predmetu. Napíšte niekoľko slov o vašej výhre. Nielen že sa výhrou pochválite, dostanete ešte kód na dobitie účtu v hodnote 200 BIDov!

Rovnako dobrým spôsobom je tiež získanie BIDov zdarma napísaním príspevku na náš blog. Môžete sa podeliť svojimi pocitmi z Aukcií alebo názormi ohľadom priebehu dražieb. Spostrehli ste počas draženia niečo zaujímavé? Zaskočilo Vás niečo, pobavilo? Máte návrh týkajúci sa automatov alebo iných funkcií Portálu? Možno by ste chceli napísať o svojich stratégiach draženia? Písanie príspevkov sa oplatí, pretože každý publikovaný text odmeníme. Až 500 BIDov – toľko môžete získať! Pamätajte, oplatí sa povedať každú aukčnú historku či dražebnú stratégiu.

Skvelou dopĺňujúcou formou zábavy, je účasť v súťažiach. Sledujte nás na Facebooku, prezerajte si náš blog a hľadajte súťaže v sekcii Novinky. Účasť v súťažiach je zdarma a môžete mnoho získať. Odmenou sú nielen BIDy, ale aj cenné predmety. Súťaže, podobne ako dražby, prinášajú veľa zábavy. A vy sa predsa radi dobre bavte, však?

Každý BID je na váhu zlata. Preto smelo využívajte každú možnosť na bezplatné dobitie účtu. Publikujte komentáre, príspevky, zapojte sa do súťaží a tešte sa z kódov na dobitie účtu. BIDy zdarma čakajú, prvý krok však musíte spraviť Vy.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.