Ohraničenia a limity ma zajímajú

Vyhral si päť aukcí a nemôžeš sa už stať víťazom na ďalšej? Veľa používateľov wellbid.com na svojej ceste stretáva problém týkajúci sa platných limitov. Je to naozaj problém? Možno nám to pomáha víťaziť?

07012015_MFV tomto príspevku chcem v skratke predstaviť niekoľko slov ohľadom limitov a ako ich obrátiť na svoj úspech.

Analýzou vlastných skúseností sa musím priznať, že limit piatich výhier som dovŕšil hneď v prvý deň. To umenie využiť hneď celý limit sa mi podarilo veľmi dobre. V priebehu niekoľkých hodín som bol majiteľom piatich poukážok v hodnote 15€.

Bol som presvedčený, že tak ako v prípade BIDov, je to jednodňové ohraničenie a preto som chcel vyhrávať ďalšie predmety čo najrýchlejšie. Moja chyba bola v tom, že som si neprečítal dôkladne FAQ, Obchodné podmienky a Nápovedu. Nevedomosť sa mi neoplatila.

Na druhý deň som netrpezlivo čakal, až vybije hodina, ktorá mi umožní zapojiť sa do ďalších dražieb. Úspech, ktorý som zožal deň skôr pobudil moju chuť na víťazstvo – v hlave som už začínal počítať môj budúci majetok. Bohužiaľ, tentokrát som sa dočkal iba veľkého sklamania. Nebudem Vás klamať, na začiatku som bol z toho zarmútených, po chvíli som však na to pozrel z inej strany a spostrehol som v tom naozaj viac plusov než mínusov.

Za prvé s limitmi majú všetci rovnakú šancu na výhru. Ak by limity neboli stanovené, tak skúsenejšie osoby by mali monopol na vyhrávanie

Za druhé – limity nám umožňujú odpočinúť si a v pokoji viesť štatistiku. Vďaka nim máme čas na regeneráciu a prípravu na ďalšie ťažké boje.

Po tretie – máme možnosť hľadať rôzne informácie o súťažiach, vďaka ktorým si môžeme s malým finančným nákladom zdvihnúť počet BIDov pred ďalšími dražbami.

Prajem Vám veľa šťastia vo využití páuz spôsobených limitami. Ja som tú svoju využil tak, ako sa mi páčilo. Teraz, ako novonarodený a smädný nových skúseností sa vraciam späť na dražby!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.