Aplikácie na smartfón pre ňu

Čo nemôže chýbať v kabelke modernej ženy? Nie, nejde o rúž, zrkadielko či tiene. Žena 21. storočia nevychádza z domu bez smartfóna. Prečo miluješ toto nenápadné zariadenie novej generácie? Samozrejte, milujeme ho za aplikácie, ktoré obsluhuje. Z ich počtu až bolí hlava. Prizrime sa bližšie tým najzaujímavejším.

05012015_MFŽeny, ktoré sa starajú o dobrú postavu rady využívajú aplikáciu Sit Ups. Snívali ste niekedy, že budete mať osobného trénera? Teraz ho môžete mať na vytiahnutie ruky, teda vo svojom telefóne. Stály rast počtu brušákov už nie je problémom. Tréner motivuje k väčšiemu úsiliu, zobrazovaním pokroku v dostiahnutí cieľa. Skvelým doplnením každodenných cvičení je Calorie Counteraplikácia, ktorá v sebe má tabuľku kalórií, kontrolér váhy a Denníček Živnosti na plánovanie konzumovaných jedál.

Keďže po cvičení sme väčšinou veľmi hladní, zíde sa aplikácia Cook Mood. Nie je dôležité, či radi varíte alebo obchádzate kuchyňu širokým okruhom – určite oceníte recepty pochádzajúce z celého sveta. Inteligentná aplikácie ponúka jedlá podľa Vašej aktuálnej nálady. Čo Vám ponúkne Cook Mood ak nemáte dobrú náladu? Čokoládový koláč alebo šťavnatú pečienku? Pozriete sa už teraz!

Keď ste už sýta, môžete sa kľudne vybrať nakupovať (s prázdnym žalúdkom to radšej nerobte) Koľkokrát ste minuli viac, ako ste plánovali? Koniec s debetom na kreditných kartách! Vďaka aplikácii Out of Milk, pomocou ktorej pripravíte priehľadný nákupný zoznam. Skvelé pre tie dámy, ktoré sú neustále zaneprázdnené – okrem ručného vpisovania pozícií môžete doplňovať zoznam skenovaním čiarkových kódov. Pre pedantky – zoraďovanie produktov do rôznych kategórií.

Každá žena vie, že svet nekončí na potravinách. Po doplnení domácej špajze sa musíme odmeniť za dobre vykonanú úlohu. Priznajte sa, ktorá z nás nemá rada maratón po nákupnom centre? Tu sa nám môže zísť jednoduchý Konverter Konfesných Čísel. Na čo prerátavať konfesné čísla, keď to môže spraviť aplikácia? V tabuľkách sú už prepočítané: americká, britská, japonská a európska. S touto aplikáciou strávite v kabínke omnoho menej času než doteraz.

Pamätáte si svoju prvú aplikáciu na smartfón. Aké programy ste využívali najčastejšie? Určite Vám mnohokrát pomohli v ťažkej situácii.

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.