Ťažký začiatok Nového roka…

Na Nový rok si sa zobudil s opicou a bolesťami? Nepamätáš si, čo sa dialo minulú noc…

02012015_MFPoslednými silami si sa doplazil do kúpelne. Pozeráš sa na poličku. Je tam nový holiaci strojček Braun Series 7 790 cc-4, darček od svokry. Nemáš dosť síl na holenie, ani umytie. Chceš sa však odsviežiť, aby nebolo cítiť cigaretový dym, preto skropíš pokožku niekoľkými kvapkami Hugo Boss In Motion EDT 90 ml.

Mal si strašnú opicu. Strašne Ťa bolela hlava a tvoja manželka sa práve rozhodla upratovať. „Nemá v sebe ani štipku súcitu!“ – pomyslel si si. Keď zapína svoj nový vysávač iRobot Roomba, cítiš, akoby ti hlavou prebiehlo stádo koní. Okrem toho sused vŕta v stene príklepovou vŕtačkou Bosch GSB 13Zavládla Tebou zlosť! Peklo! Hádžeš zrak na stôl, kde je položená sada nožov Fiskars a si pripravený na všetko…

Idem von!” – nezaujato si vykríkol a odchádzaš z bytu. Bolo 7 hodín ráno. Svitalo. Na chodbe si ešte hodil zrak na horský bicykel górski Kellys Spider 2013. „Nejdem na ňom, príliš veľké riziko. Čo ak ma stopnú policajti a vezmú mi vodičák?”- pomyslel si si.

Nemal si plán kam pôjdeš. Vybral si z vrecka svoj nový Apple iPhone 6 16GB a vyberáš náhodné číslo svojho kamaráta. Príď. Párty je v plnom prúde!” – hlas v telefóne znel povzbudzujúco.

Na neďalekom parkovisku si sadol do taxíka. Zachrípnutým, unaveným hlasom si vodičovi vyšeptal adresu. On zapol navigáciu TomTom Go 600 a vyrazil s kvíliacimi zimnými pneumatikami Continental TS 850. Aj napriek tomu, že sa cítiš mizerne, cesta ti ubehla znesiteľne. Vodič asi predtým stihol poupratovať vozidlo ručným vysávačom Black&Decker Dustbuster PAV1205.

Keď si už bol na mieste, niekoľko minút si bezúspešne klopal na dvere. Hlasná hudba vychádzajúca z reproduktorov Samsung HW-F450 2.1 všetko zahlušila. Konečne sa niekto zľutoval a pustil ťa dnu.

Cigaretivý dym bol tak hustý, že by tu pomohol iba odsviežovač vzduchu Fellowes AeraMax DX5. Všade ležali obaly po chipsoch a prázdne fľaše. Na pohovke spali kámoši. Unavení a ešte nie celkom vytriezvení. Pozerali sa na televízor Samsung H6400 55″ 3D Smart TV a na Xbox One hrali Call of Duty: Advanced Warfare.

Z chladničky si si vzal fľašu vysokopercentného nápoja. V tom neporiadku si nemohol nájsť otvárač na fľaše, preto si ju otvoril vreckovým nožíkom Victorinox Handyman.

Dva hlty a opäť si sa cítil ako kráľ sveta. Opadol si do kresla a relaxoval si vo výberovej spoločnosti svojich kamarátov. Aké šťastie, že všetky tieto veci sú dostupné na Wellbid.com a môžeš ich kúpiť za fantastickú cenu…

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.