Očaruj všetkých v silvestrovskú noc!

Silvester sa blíži veľkými krokmi! S netrpezlivosťou odpočítavame hodiny do polnoci, aby sme mohli privítať nový, ešte lepší rok. V túto noc je najdôležitejšia dobrá zábava v dobrej spoločnosti. Ako oslniť svojim vzhľadom na takejto výnimočnej párty?

29.12.2014_MFVkusné šaty, perfektný make-up, zvodný parfém a supermódne topánky kúpené za zníženú cenu pomocou nákupných poukážok. To však nie je všetko. O čo sa ešte musí postarať žena, aby sa toho dňa cítila ako ozajstná superstar?

Predovšetkým dobré sebavedomie
!

Rok, ktorý je už skoro minulosťou ti priniesol veľa nezabudnuteľných skúseností a emocjonálnych dojmov. Nechýbali bohužial ani stresujúce situácie v práci, starosti spojené s financiami či starosti o blízkych. Cítiš sa vyčerpaná a nemáš už sily? Cítiš napätie a bolesti chrbtice? Dopraj si trochu relaxu! V uvoľnení ti pomôže masážna podložka Beurer MG 254, ktorá vykoná unikátnu masáž Shiatsu ramien a krku, postupne uvoľňuje svaly a pozitívne vplýva na dobrú náladu a dodáva energiu!

Umenie vo vlasoch!

Bez ohľadu na to, akú máš dĺžku vlasov, buď kreatívna a stvor na svojej hlave skutočné umelecké dielo. Uprav svoje vlasy s použitím sady Remington S8670, vyčaruj pružinové vlny s Babyliss Curl Secret C1000E, vyžehli ich žehličkou na vlasy Philips HP 8361 alebo Rowenta CF 6430. Nebudeš sa musieť zapisovať na česanie ku kaderníčke – šetri svoj cenný čas.

Dobre upravené ruky a krásne nohy!

Dlane, chodidlá a nechty sú vizitkou každej ženy, preto si vyžadujú veľa pozornosti. Skrášľovacie procedúry začni od hydromasážu, ktorý pomôže v odstránení pocitu ťažkých nôh a opuchnutia stôp. Využi preto masážnu vaničku Bosch PMF2232, ktorá s pomocou dodatočných koncoviek odstráni zrohovatenú pokožku na pätách. Hladké nohy získate použitím depilátora Braun Silk-épil 7 SkinSpa.

Doplnením celku je pedikúra a manikúra. Ak nemáš čas na vizitu u kozmetičky, kúp si sadu Beurer MPE 100 a nechty dlaní a stôp budú mať perfektný vzhľad.

Skrášľovacie procedúry určite prinesú žiadaný výsledok a budeš veľmi spokojná. Do nového roka vkročíš krásna, upravená, spokojná a sebavedomá!

Author: wellbid

Share This Post On

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.